Senin de mi başına geldi?🙌💑👄💋❤👏👏?

Ben bir erkekten uzun süredir hoslaniyorum obla konusmadan nasil etkilerim,?
Güncellemeler:
Etkilemek istedigim kişi yakisikli güclu popüler biri. bende bu kadar taniyorum

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Köstekli bir saat al sağa sola salla belki etkilenir. Ha etkinin iyisi kötüsü olmaz dersen git okkalı bir tokat at toplum içinde acayip etkilenir. Böyle bir etkilenmeden bahsetmiyosan oturduğu masanın karşısına ötur göğüslerini aç yanlız dikkat etmen gereken şey meme uçlarını gösterme hani yıldız kalp felan takıyolarya yapıştırmalı ondan tak ki seni hafif meşrep sanmasın. Umarım yardımcı olmuşumdur.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Okulda bir başarı elde et. Mesela şiir yarışması resim yarışması voleybol karşılaşması vs gibi bişeyle adını duyur ilgisini çekmiş olursun.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

110
  • Gülüşünle, konuşmanla, yürüyüşünle, duruşunla, hareetlerinle, bakışlarınla her türlü herşeyle etkileyebilirsin.. Ama herşeyin başında çok yüksek özgüvenin olması ve bunu belli etmen gerekli..

0|0
    0|0
    • Özgüvenimi nasil belli ederim mesela

• konuşman sart degıl.. göster ona kendını.. zekanı göster ahlakını göster.. yollara ekmek kırıntısı dok.. açsa gelecektır!

0|0
    0|0
  • bu tip sorulara yapacağım son yorum budur hadi iyisin bunun tek yolu var git konuş açık açık söyle ne gerek var ne yapıcam diye düşünmeye.

0|0
    0|0
  • Hal ve hareketlerin ile etkileyebilirsin ama onun kişiliği nasıl önemli olan bu.

0|0
    0|0
  • Nerde bir araya gelebiliyosunuz nerde onu goruyosun sunlari soylersen yardimci olacagim

0|0
    0|0
  • Sorularına falan yaz , görüşlerinin altına yorum yazarak yokla onu ilk

0|0
    0|0
  • Konuşmadan etkileyemezsin aynı ortama girmen şart

0|0
    0|0
    • O okulun popisi benden 2 yas büyük. Nasıl aynı ortama girebilirim ki?

• O zaman seni fark etmesi için bekle özellikle sen konuşmayı başlatıcaksın diye bir kaide yok bırak o isterse konulun senin içinde daha iyi olur

• Ama fazla zamanin yok ya o gelmese

• Etkileyemezsin :)

0|0
    0|0
  • ortam hazırla davet et

0|0
    0|0
  • kaş göz at

0|0
    0|0
    • Hayir ya biz göz goze geldik cok. hata bana bakarken yakaladim hemen kafasini çevirdi. sinra hic bir sey yapmadi ne ben ne de o üstunden de zaman gecti epey ama ben hala onu cok seviyorum
      Onu etkilemek. benle konusmasi icin ne yapabilirim

• Yok ya öyle tapamam gelip o konuslun ilk benimle

• insan oğlu bu zihniyetten kaybediyor işte

• Benim basıma gelmedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...