Kızlar, yeni tanıştığınız birinin vücudunda fazla kıl olması çok önemli mi?

Bir erkekle yeni tanıştınız, ilginizi çekti ve ondan hoşlanıyorsunuz diyelim. Ardından yüzerken vs. o hoşlandığınız erkeğin göğsünde, sırtında ve omuzlarında haddinden fazla kıl olduğunu gördünüz. Bu durumda o erkeğe ilginiz kaybolur mu?

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Kıl olacak ama çok fazla olmasın 😊

0|0
    0|0
    • Mesela vücudundaki kılları görmeden önce çıkma teklifini kabul etmeyi düşünüp, vücudundaki kılları görünce çıkma teklifini kabul etmemeyi düşünür müsün? Yani onun vücudundaki kılların fazla olduğunu görmen düşünceni değiştirir mi?

• Bu sözü bekliyordum sağol :)

• Gerçekten öyle ama 😊

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• https://i.ytimg.com/vi/Ll-ILvN0Ixs/hqdefault.jpg sırtındakileri görünce ben.. sırtında olmayaydı iyiydi derim

0|0
    0|0
    • Güzel olmuş :)) Ama gerçekten böyle kötü mü hissedersin sırtı kıllı erkek görünce?

• gerçekten kötü hissederim

• Bazı kızlar var ki özellikle kıllılardan hoşlanıyor. Ama ben görsem kesin soğurum

0|0
    0|0
  • Gogusunde tamamda fazlasi mide bulandirici bir zahmet kendiyle ilgilensin

0|0
    0|0
    • Yani vücudunda fazla kıl var diye o kılları görmeden önceki çok hoşlandığın erkekten soğur musun?

• Kolunda sirtinda her bir tarafinda varsa ne yalan soyliyim sogurum valla

• E yani çok fazla kıl :D? Ayı gbi bişey istemem şahsen

0|0
    0|0
    • Ayı gibi de değil de biraz fazla kıl var diyelim. Böyle bir erkeğe ilgi duymaz mısın peki?

• Seversem sorun etmem

• Ya sacmalamayin lutfen killara mi bakiyoruz ://

0|0
    0|0
  • Herseyin fazlasi zarar :)

0|0
    0|0
  • Bunlar göreceli kavramlar.. Ama ben çok fazla kıl olmasını tercih etmem.. Mümkünse törpülesin onları azıcık :D

0|0
    0|0
    • Törpüleme imkanı yok da vücudundaki kıllar yüzünden daha önce çok hoşlandığın erkekten soğur musun?

• öyle birşey olmaz, seviyorsam seviyorumdur.. kıllarıyla birlkte ;)

Benzer Benceler

Yükleniyor...