Hayatımda hiç sıkma canını ben varım diyen olmadı neden?

Bana hiç kimse böyle bişey demedi zaten olmadida.. Size böyle diyen sizi hayal kırıklığı içinde bıraktı mi? ya da gerçekten sizin yanınızda oldumu? Hâlâ yanında olan varmı?

0|0
52

En İyi Erkek Görüşü

• Onu sen kendi kendine de bence... Çok daha etkilidir!

0|1
    0|0
    • yok hocam ben zaten.. kendi kendime söylüyorum.. kimse olmadı bu yaşıma kadar.. bir abim vardı oda evlendi oda yok artık.. oz değil ama oz abimden daha yakın di.

• saolasın abi valla :) dertlerimi silmeyi öğrendim ya da öğretildi suaralar takmıyorum :) herne olursa olsun yazin için çok saol :)

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

41
  • Evet yanımda olan var bu durumlarda. Senin de olmalı, dost aile gibidir. Olmazsa yıkılırsın.

0|1
    0|0
    • aile ve dost tan yana şansım yok.. bir abim var oz abimden cok sevdigim.. oda evlendi tamamen yalnız kaldım o yüzden saglam durmak zor.. ben hep kendim ayakta durmaya çalışıyorum bakalım. daha beni gerçekten tanıyan yok ne ailem ne de arkadaşlarım.. dost diyebileceğim kimsemin olmadığını son 2 yilda öğrendim gec oldu.. ama öğrendim..

• Nadir insanların hayatında öyle insanlar bar biZdede yok :))

0|1
    0|0
    • dost lar bunlar için gerekli ama bende dost da yok malesef..

• biz parazit miyiz birilerine bağlı yaşayalım, insanız ve özgürlüğü hisset, yalnız olmanın tadına bir varsanız dünyayı iplemezsiniz ya neyse

0|0
    0|0
    • ben özgürüm zaten ki ben ve motorumdan başka pek kimseye ihtiyacım yok. sadece bir kişi dedim sevdiğim birisi var mı diye ortalığa sordum. ve ben yeterince yalnızlık çektim kusra bakma da yalnız olmak sadece Allah a mahsustur. sozu gerçekten doğru. yapayalnız olmadığın sürece kimse yalnız sayılmaz. kimsesiz bir çocuğun bile bir tanıdığı birusu oluyor hayatında kimse yalnız değildir ki herşeyi herkesi reddedip tek başına sadece yaşayan biri gerçekten yalnız dir.

• 2 yıla yakındır hala yanımda :)

0|1
    0|0
  • yasın genc olur daha

0|1
    0|0
Yükleniyor...