Akrep Burcu=ne?

Akrep diyince aklınıza ne geliyo? Akrep burcu=cinsellik mi? Akrep diyince "Oooo fenasındır" "Oooo ateşlisindir" diyolar. Herkes böyle mi düşünüyo gerçekten sizin aklınıza ilk ne geliyo?
  • - Diğer
    A seç
  • -Cinsellik
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Akrep burcu ihtirastır. Her şeyin fazlasıdır. Cinsellik deyince akla akrep gelir. Onun derinliğine inemezsiniz. Gözleriyle her şeyi anlatabilir sevincini de üzüntüsünü de. Sevdiğini kendinden çok sever. Birine bağlanmadan önce çapkındır ama birini seviyorsa ondan sadık yoktur. Fedakardır. Varını yoğunu önüne serer. Sevdi mi tüm varlığıyla sever. Karşısındaki yüzelsel olursa akrebi anlayamaz. Çünkü o derinlerdedir. Kimse onun derinliğine inemez. Hayatta bazen kimsenin göremediği ayrıntıları görebilir.

0|0
    0|0
    • Aşırı kıskançtır eklemeyi unuttum.

• En iyisi. :) Vakit kaybetme, anlayan anlar. Anlamayana diyecek bir şey yok. :)

• Ruh ikizimsin. :)

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Titiz olduğu geliyor cinsellik bence koç lar için daha çok ön pilanda sana öyle bişey söyleyen olduysa kendisi öyle düşünsüğü için söylemiş insanlar bazen kendi istediklerini dile getirirler..

0|0
    0|0
    • ya akrep diyince %80i yatağı düşünüyo onlar bana mı geliyo anlamıyorum...

• ilk def böyle bir erkekler karşılaşıyorum desem şaşırma :)

• valla şaşırmıyorum çünkü bende farklı olduğumu biliyorum benim için sölüyorsan 😊

• Gördüğüm kadarıyla akrep burcunun kişileri sevdiği kişiye karşı sadık oluyorlar.

0|0
    0|0
  • yooo bende zerre o tesırı yaratmıyor.. gercegı bılıyorum:))

0|0
    0|0
    • Ya hep böyle bakıyolar insan burcunu söylemeye çekiniyo artık :)

• aklı fıkrı orda olanları test etme amacı olabılır:))) baktınız hınzırca byık altı guluyor kaybolun ordan..

• bir sure konusmam kadina siddete hayir :)

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli misin?

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...