Sizce onu kırmadan nasıl vazgeçiriri?

Küçük bir kızvar arkadaşlar sürekli yolumu kesiyor beni çok sewdigini ve aşık oldunu söylüyor yaşım 18 dedi ama inanmıyorum tahminime göre 17bile deildir çok magsum onu ikikere geri çevirdim aglıyor hergün karşımdan geliyor vazgeçmicem geçemem diyor ne söylesem beni dinlemiyorbile çok üzülüyorum ona neyapmam gerekdinide bilmiyorum çocukdaha Kafayı yicem bir fikri olan varmı?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Başkasını seviyorum de. Ya da yüzük tak nişanlıyım de. Aklı başında olsa neyse de dediğin gibi daha çocuk. Güzel mi bari merak ettim

0|1
    0|0
    • Çok tatlı maşallah ama ogözle bakamam

• Sağol Varol :)

• Sende

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Onunla gez dolaş. Yani ilgilen onunla. Birşeyler ısmarla bencillik yapma. Ortam oluşturmaya çalış yani. Gittiğin yapacağın yere onuda çağır. Eziyet etme o kıza. Yüzüne dokun saçını okşa öp onu daha ne olsun.

0|0
    0|0
    • Asla öylebişey yapmam daha çok baglanır günah

• Ne demek nasıl bakarım kaç yaş varki aranızda sana hayat arkadaşı olur. İnsanlara göstermek zorunda mısın gizli kapaklı yaparsın utanıyosan ama utancak birşey yok. Ama önce onu çocuk olarak görmekten vazgeç. Hem tatlı görüyorsan hoşlanmanda çok zor olmayacak. BU kadar yobaz olma. Bende 5 vakit namazımı kılan biriyim ama benim başıma gelse bir şans verirdim.

• En az ondan 9yaş büyügüm bana ters yapamam unutucak buna mecbur üzülsede aglasada yapamam mutlaka sewicegi onusewecek birini bulucakdır ama o bendeilim

• acıkca anlat olmaz de :D

0|1
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...