Neden temiz insanlarin sevgilisi olmuyor?

Neden temiz insanlarin sevdigi olmaz 5 vakit namazinda biriyim dinime bagli biriyimdir. Herkes cok temiz kalpli cok iyi biri oldugumu soyler 24 yasindayim eskiden kizlar teklif ederdi kabul etmezdim haram diye simdi evlenmek icin helalinden istiyorum olmuyor

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• kızlara sorsan hepsi senin gibi birini ister ama ciddiye bindimi eski kafadır katlanılmaz deyip vazgeçerler.. zamanınmızın kızıda erkeğide aklı 5 karış havada çoğu kız yemek yapmasını bile bilmez ama kimseyıde beğenmez... sen en iyisi görücü usulü yap

0|0
    0|0
    • Oylede ben istemiyorum duzgun kiz cikmaz

En İyi Kız Görüşü

• nasip bu işler arkadaşım.. anladığım kadarıyla imanı kuvvetli birisin, çok fazla takılma, vakti geldiğinde oluyor biliyorsun :)

0|0
    0|0
    • Evet ama artik sıkıldim

• hak veriyorum ve çok iyi anlıyorum.. düşünmemeye çalış farklı şeylere odaklan.. düşündükçe olmadığı için sıkılıyorsun

• Evet haklisin tesekkur ederim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

49
  • senin gibi arkadaşlar azaldı görücü usulu evlen o zaman olur ailen bulsun kızı

0|1
    0|0
  • Çekici değilsin
    Benim arkadaşım var oda beş vakit namazında sevgilisinde var hatta iki hafta önce evlendiler

0|0
    0|0
    • Yoo herkes cekici oldugumu soyler sporcuyum askerdeyim su arkadaslar flan bu sivilde cok kiz ayarlar falan der

• Evet severek evlendi
      O zaman sosyal değilsin, hacı kız seni ilk görüp hemen sevgili olalım demez böyle birşey yok
      Çevren olacak konuşacaksın tanışacaksın sonra sevgili işi
      Sen boş vakitlerinde etkinliklere katıl gez toz insanlara karış mutlaka çıkar karşına birileri

• Nese hayirlisi bakalim

• Belkide ortam oluşmuyordur. Allah'tan gönülden iste. Birgün kısmetini verecektir.

0|0
    0|0
  • vardir allahın bibildigi. inanclısın sen. böyle düşünme

0|0
    0|0
  • Insallah bulursun

0|1
    0|0
  • helalinden kızı burada mı arıyorsun allasen

0|0
    0|0
  • Sen vlla gec kalmssn bulursun inş birisini

0|0
    0|0
  • Allah hayırlısı için bekletiyor olabilir mi?

0|0
    0|0
    • InsAllah oyledir ama sıkıldim artik

• Hayat kötülere hayat çünkü

0|0
    0|0
  • nasibin şu an seni farketmemiş, daha gençsin

0|0
    0|0
  • bu işler böyle hacı :(

0|0
    0|0
  • Aynen bdn de

0|0
    0|0
  • İnsanlar evlenmeden önce sevgili olup tanımak istiyordur belki?

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...