DOĞANIN GÜCÜYLE GÜLÜMSE

Signal

Bu bayan neden böyle yakın davranıyor (maymunun 1 tık ötesine benzeyen bir insan olmama rağmen) ?

Öncelikle okuyacak ve cevaplayacak tüm arkadaşlara tüm içtenliğimle teşekkür etmek istiyorum.

Şimdi önce kendimi anlatayım. 170 boyunda kısacık normal kiloda, pek kıllı değilim (aşırı çirkin olduğum için maymuna benzettim), surata baksanız tükürmezsiniz bile allah belamı vermişcesine çirkin bir insanım.
Yani dışarıdan bir insanın beni beğenme ihtimali 500 yıl önce ölen bir insanın dirilip "canım sıkıldı artık yatmak istemiyorum toprak altında" demesi kadar imkansız bir hal.

Benim şimdi bu yaz okulum bitti ve 1 aya yakın bir süre önce 13 000 nüfuslu bir ilçeye doktor olarak atandım. Yavaş yavaş insanlarla tanışıp kaynaşıyorum. Bu bahsettiğim bayan hasta kabulde çalışan bir memur ve kendisi 2 yaş büyük benden ancak aşırı güzel görünüyor dışarıdan baktıgınız zaman.

Kendisi ile 2 hafta öncesine kadar günaydın iyi akşamlar dışında muhabbetim olmadı. Son 2 haftadır kendisi ile nöbetlerimiz falan da çoğunlukla denk geliyor. Bu bayan her yemek molasında bir dünya hemşire arkadaşı olmasına rağmen yanıma oturup benimle sohbet etmeye çalışıyor.

İlk başta bu durum bende tabiki herhangi bir düşünceye sebebiyet vermedi. Aynı kurumda çalışan insanların arkadaş olmasından daha doğal ne olabilir ki dedim. Son 2-3 nöbettir kendisi sürekli ellerime dokunup benimle alakalı daha derin konularla ilgili sorular soruyor. Saçların dağılmış diyor saçlarımı düzeltmeye çalışıyor. Çok güzel kahve fakı bakarım bir gün ısmarlarsan haberin olsun dedikten sonra benim artık iyice garibime gitmeye başladı.

Evet arkadaşlar olay bundan ibaret kendisi istediği erkeklerin %90 ını rahatça etkileyebilecek kadar güzelken benim gibi maymundan bozma tipi olan bir insana neden böyle yakın davranıyor? Sadece arkadaşlık mı amacı da ben abarttım yoksa?
Güncellemeler:
l*n yardım edin :(
son bir up daha yapayım belki yardım eden çıkar :(

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • Sen doktorsun kardeşim. Belli bir yaşa gelmiş bayanlar artık kendisiyle ilgilenen erkekleri seçerler. tipin filan önemi yok. Saygın bir mesleğin var. Kişiliğin seni kanıtlar. Adam akıllı giyin sende ilgi göster dışarıya davet et kafeye gidelim yürüyelim vs bul birşeyler doktor adamsın. Bayan birde güzel diyosun. O seni tanımaya çalışıyor sende onu tanımaya çalış. Böyle fırsatlar hayatta insanın eline pek geçmiyor. Unutma kız isterse olur ve o kız sana kapı açmış bunu fırsata dönüştür.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim cevabınız için. Genel olarak iyi bir insan sayılırım. Aklıma takılan insanın dış görünüşü bırakın etkileyici olmayı iğrençse bana garip geliyor.

• Herşey tip değil. Kendini çok küçük ve değersiz görüyorsun. Artık gerçeğe odaklan. Sen doktorsun bu herşeyi değiştirir.

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...