Nasil dialog kurabiliriz?

Etkilendigim kisi gittigim kafenin ( buyuk ihtimal ) sahibiydi. ben, kiz arkadasim ve eski sevgilisi birlikte biseyler icmek icin İzmir konakta kahve diyarina gittik oturduk. arkadasimla e. sevgilisi tartisma icersindeler ben onlari sakinlestirmeye calisirken midem bulandi elimle hemen agzimi kapatip kalktim. ISTE O AN O'NA wc nin nerde olduğunu isaret diliyle zaten anladi o da gösterdi ben wcde kuss.. yuzumu yikayip bembeyaz sekilde masaya geçtim. Sonra bakismaya basladik arkadaslari yalniz birakmak icin bir iki masa oteye geçmek durumunda kaldim elimde cay sandalyeyide cekemedim o geldi hemen cekti e tesekkur ederim dedim rica ederim dedi tek dialog bu off ve hesabi oderken kasanin yanina geldi hemen normalde orda durmuyodu
Yüzügu de yoktu parmaginda. aklimda kaldi halen onu dusunuyorum durduk yere aklima geliyo
Yarin kardesimle konaga gidicez baska kimse yok benimle gelebilcek olan kardesimde 10 yaslarinda cocugum sanmaz inşallah
Ne yapabilirim? Sizce kardesime takilip sohbet acmaya calisir mi? Taktik verebilir misiniz?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• tek git ve elinde güzel bir kitap olsun önce ufak yiyicek bişeyler iste onları ye sonra çay ya da kahve iste yavaş yavaş iste kitabını oku her sayfada kontrol et, bir çayla bir kahveyle saatlerce orada oturursan küfredebilir, açık giyinme hanım hanım hareketlerin nazik olmasına heran onun tarafından izleniyomuş gibi seviyeli ama samimi

1|0
    0|0
    • Kardesime soz verdim waffle istiyodu
      Tek gidemem belki bidahakine tek giderim
      Yarin kutuphaneye odunc kitap teslim edip yenisini alicaktim zaten icimi okumus gibi
      Cok makyaj da yapmicam
      Kardesimin yaprak testlerinu yanina alir o onlari cozerken bende biyandan bisey icerim arada kardesimin testlerini kontrol eder, ona yardimci olurum
      Iyi bir imaj olur demi? Imajlik degil hep yaptigim birsey aslinda
      Arada ablacim derim ki annesi saniyolar metroda amcalar teyzeler

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Merhaba tatlım mesaj kutunu acarsan yardımcı olmaya calısacam mumkunse?

0|0
    0|0
  • Yarin ne giyceksin yazda bende uzaktan izlerim sizi :)

0|0
    0|0
    • Konak iskeledeki degil fakat :)

• Gittim yoktu :( ya resmen kafamin icinde adam biliyo musun
      Cok ilginc bisey ilk defa boyle oldum

• Saplantisal bişey yani ic gudusel olaram erisilmesi zor olana duyulan ilgi. Umarim halledersin içinde.

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...