Konuşmamız gereken konular var Herkes uyudumu?

bir kaç saat önce bir aralar çok sevdiğim bir kıza mesaj attım. Özledim. Ama bunu ona söyleyemeyeceğim için havadan sudan muhabbet açtım. Ve sonunda saçmaladım. İyice sıvadım. Muhabbetin devam etme olasılığını bitirdim. Kendimi çok sıkıcı hissetmeye başladım suçlandım kendi kendime. Bunun yüzünden yeni insanlarla tanışma cesaretimde kırıldı. Başkalarının dediğini çokmu önemsiyorum acaba. Ama bunu düşünmeyecek kadar da rahat hissetmiyorum kendimi. Biraz cesaret verebileceğiniz fikirleriniz varmı?

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• İntihar etmek için çok geç değil. Hala edebilirsin , başarabilirsin bunu ben senin arkandayım. Umarım cesaretlenmişsindir. İyi geceler.

0|0
    0|0
    • Fena gaza geldim şimdi boğaza koşuyorum atacağım kendimi ölümüm bari cafcaflı olsun dimi

En İyi Kız Görüşü

• Cesaretli ol. herzamn net ol. kendine güven. bisey kaybetmesin😊👍

0|0
    0|0
    • Ya reddedilmek zulüm gibi benim için cesaretimin kurulmasının sebebi bu. Ola ki birisiyle tanışma girişimde terskenirsem tamamen içime kapanırım. Bu cesaretimi nasıl toplayabilirim

• Birkere herzamn risk alman lazım. şans bu. ve tabiki herkese beni acaba red edermi diye yaklaşma. Kendine inan...

• Evet bunları bende arada kendime söylüyorum

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Belkide sen sıkılıyorsundur onlardan.

0|0
    0|0
    • Evet ben sıkılıyorum. Çünkü çabama karşılık bulamıyorum. İşte sorunda burada başlıyor acaba niyetimimi belli edemiyorum yoksa belli ediyorum ben sıktığım içinmi karşılık bulamıyorum

• Dertleselim dicem mesaj atamiyorum.

• Ben De mesaj atamıyorum zaten ve genelde olan şey bu sürekli birşey eksik :D

Yükleniyor...