Kızlar, Ilk bulusmaya tüyolar lazim?

Arkadaslar yarin biriyle buluscam internetten tanistik ilk bulusmamiz olacak daha önce resim disinda hic görmedik birbirimizi. ilk önce nasil giyinmeliyim ve ben biraz cekingenim karsi cinsle yüz yüze konusurken sesim felan cok titrer konusacak konu bulamam diye korkuyorum nasil davranmaliyim yani bana bir kac öneride bulunsaniz cok acemiyim bu konularda ilk selamlasma nasil olmali nasil sorular sormaliyim
Güncellemeler:
Cevap?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Cok abartma bnce sacını düz yap makyajı da rimel fondeten yapmsadece ruj pembemsi doğl olsn hemen yuz verme bide herseyini anltma gizemli. Ol ki merak etsin senii bide begenmezsen veya begenirsen hemen belli etme yuzunu asma ya da cok gülme

0|0
    0|0
    • Peki kiyafet nasil olmali ne renklet ne tarz topuklu bot olurmu ben 160 im cünkü o 185 mis

• Topuklu bot olblr ama yasndan olgn giyinme bnce küçük kadın gbi olma hatta daha sevimli ol

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendin ol. Özgüvenli ve sakin. Kelimelerini seçip konuşmak yerine canın nasıl istiyorsa öyle konuş öyle hitap et. Biraz zor bir durum ama her zamanki halinle günü tamamla

0|0
    0|0
  • Böbreklerin vucudunda olsun eve döndüğünde
    Iyi cesaret arkdş

0|0
    0|0
  • oncelikle kendin ol. onu daha fazla tanimaya yonelik sorular sormalisin bence. kiyafetine gelince sade ama sk olsun makyajini da cok abartili yapma derim ben

0|0
    0|0
  • dikkat et canım gözlerine bak ordan onu seni niye konuşduğunu anlarsin

0|0
    0|0
  • Zor bir durum. Yerinde olmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • İptal et gereksiz

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...