Çok sevipte açılıp konuştuğunuz ve kabul edildiğiniz oldu mu veya tersi?

Evet arkadaşlar öyle çok hoşlanıpta açıldığınız insanlar oldumu olduysa ne oldu nasıl konuştunuz flört ettiniz mi veya evlendiniz mi nasıl duygudur bu şahsen ben hiç yaşamadım daha doğrusu hoşlandıklarım sevme dercesinde oldu ama o kişilere karşı hiç açılamadım sorumda da bunu merak ediyorum

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• ikiside oldu diyebilirim ama sevipte sevilmemek berbat birsey

0|0
    0|0
    • neden berbat senin sevdiğini bilipte sevmiyorsa sen neden seveceksin ki hajsızmıyım

• bozulursa bozulsun elin yabancısına gideceğine bana gitse kötü mü olur yani şahsen beni çok iyi bilir ve severler huyumu iyiniyetimi akıllı olmamı ama tabiy ki sonuçta ihtimal kalkıpta yan gözle baktın falan filan senin kardeşin gibi falan ama şahsen ben iyi bir insansa buna eminsem ve de sevmişse gerçekten o kişiye güvenirim tabi kardeşimse sevmişse hiç sorun yapmam sonuçta yabancı olması çok daha mı iyi ama tabi herksin bakış açısı farklı meselede bu ya :)

• zaten ben de bunu kasdetmistim onlar boyle dusunmeyebilirler belki diye sonucta onun kardesi yani oyuzden

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Dershanede ayni siniftaydik cocukla siniftan baska bir kizi seviyomus meger ama olmamis o is ustune bir kac gecmis buna ragmen tutamadim icimde gittim acildim hosuna gitti ama net bir sey soylemedi hic 2 ay konustuk yeter artik dedim istemiyorsan soyle istemiyorum dedi ne aradim sordum ayni ortamlarda da yuzune bile bakmadim 1 ay sonra kendiliginden geldi cikmaya basladik 7 ay cikip ayrildik

0|0
    0|0
    • o 7 ay nasıldı ve daha sonrası yani duygu durumun sevincin ve hüznün?

• dert etme o kişi seni haketmemiş şende adamı çözememişsin

• Aynen psikolojisi bozuktu bence sacma bir dengesizligi vardi

Yükleniyor...