Hocamı nasıl tavlarım?

27 yaşında bekar bir hocam var, haftada 1 saat dersimize giriyor tipi hoş degil ama etkileniyorum biraz saf gibi biri onu etkilemem gerekiyor
dersinde öne otur dersini dinle gibi boş öneriler vermeyin
nasıl giyinir ne yapabilirim
ona bakayımmı yoksa utangaçmı olayım
19 yaşımdayım teşekküler

0|0
1228

En İyi Erkek Görüşü

• Allah ıslah etsin seni beyin ahlak terbiye yoksunu.
    Geleceğini garantiye almak için üniversitede eğitim görevlisiyle evlenmek ne demek? bende memurum maaşım çok şükür iyi hem o adam en fazla 1000 lira fazla alıyodur benden sen şimdi niye doktor gibi 12 binlira maaş alıyomuş gibi davranıyosun ki.
    geleceğini çok önemsiyosan bunları değilde derslerini düşün.

1|1
    0|0
    • Tamamdır memur oldugunu yazdın ya şimdi kızlara mesaj atabilirsin

• Sen baya komik çıktın :D

• Sende sandığımdan ucuz

En İyi Kız Görüşü

• Adam tavlamak içinde tüyo isteyen ilk defa görüyorum. Sana dolu bir tavsiye zorlama aşk olmaz ablacım senden etkilenseydi bunları düşünmene gerek kalmazdı. Ali cengiz oyunlarıyla bir ilişkiye başlamayı düşünmen zaten kötü bir zihniyet. Giyiminle kuşamınla değil zerafetinle etkilersin bir adamı. Kibar dürüst bir insan olmaya gayret et yeterli.

0|0
    0|0
    • Tatlım adam yeni girmeye başladı dersime ben yaşıtlarım gibi 35 yaşındaki adamlarla yatmayıp temiz oldugum için anlamıyorum tavlama işlerinden ama senin önerine uyucam teşekkürler :)

• Bütün yaşıtların 35 yaşındakilerle mi yatıyor? Ben kendinden küçüklerle yatanlarıda gördüm de. Zaten uslubundan temizlik akıyor ona kimsenin dicek bişeyi yok.

• Canım sen bana lafmı koyuyorsun bulaşma bana

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1127
  • Tam senin kafanda 19 yasinda bir arkadasim vardi bir zamanlar. Dershane hocasi bunu kullandi kullandi sonra da bir kenara firlatti.
    Nasil baslatirsin bilmem ama nasil bitirecegini soyelyeyim dedim :)

1|4
    0|0
  • Öncelikle öğrenci olmaktan çık eğer öyle bir imkânın varsa çünkü öğrencisiyken etik kaygılarla kafasının karışmasına neden olursun.

1|0
    0|0
    • Zaten öyle birşey olursa okulumu degiştirmiş olucam onu zor durumda bırakmam

• O zaman adamla samimi olmaya çalış her fırsatta sohbet et firsat oluştur yanına git goz teması kur, amaç cinsel temas değil duygusal temas bu da ancak konuşarak olur

• tertemiz kızım öyle şeyleri yapmam ama dikkat çekmemek için azar azar yaparım :)

• Kanunlara göre bu yasak degil miydi ya? Hoca ögrenci iliskisi?

1|0
    0|0
    • Canım eger aramızda birşey olursa okulu degiştiricem birşey olmaz sen taktik ver

• İşsizlerle takıl o zaman dövsün dövsün kapıya atsın

• Hoca olmayan herkez issiz mi😂😂😂😂

• Abin felan yok mu sana temiz bir dayak atsın.

3|8
    2|1
    • Ağzından Bal Damlıyor Toplada Ziyan Olmasın.

• Herkesi kendin gibi sanma. Benim hakkımda da saçma sapan varsayımlarda bulunma senin çevren bozuksa o senin sorunun.

• Kes sesini.

• herkes kendi işçi sınıfına göre davranır adam sana aşık olmaz boşuna buradan taktik bekleme :D

0|1
    0|0
    • Adam kendi işçi sınıfa açılabiliyormuymuş acaba onu sor :D

• öğretmene sıra geleseye kadar başkalarını etkilersin... etkileyebileceğini zannetmiyorum o seni daha çocuk olarak görüyor kendi dalgası vardır =))

1|0
    0|0
  • Benim kedi taktiğini uygula işe yaramadığını görmedim. Süt bekleyen kedi gibi masum masum hayranlıkla gözlerine bak

0|0
    0|0
  • Çok zor hocan sana hissettirmese de böyle bişeyin olduğunu anlar.

0|0
    0|0
  • eğer basit kız olursan seni çok takmaz. iletişim kur ama biraz utangaç kız rollerini oyna. kaşar gibi görünürsen seni umursamaz.

0|0
    0|0
  • eline ne geçicek sen cocuksun bu düşüncedeki birini napsın adam sen baştan kaybetmişsin

0|0
    0|0
    • Şansımı denerim kimseye kötülük yapmam

• Yoldan mi ciktin bacım ne diyon sen

1|1
    0|0
    • Akıl verme ufagım taktik ver

• Ya adam senin gibi bir kızı napsin okumus öğretmen olmuş öğrencisine mi göz dikicek subyanci mi senin hocan

• 8 yaş fazla degil

• tope tope kizim dersini calis hocaya goz koyma

1|0
    0|0
    • Tope tope?

• tobe tobe 😄😃 bak bende bir hocaya karsi hislerim olmustu ama ustunde durulacak birsey degil yani abartma sende rezil olursun diyim ogretmenlerin etik tavirlari vardir

• odası var mı hocanın?

1|0
    0|0
  • en öne otur. göğüslerini aç

1|0
    0|0
    • Onu yaparsam digerlerinden farkım kalmaz

• onu çaya kahveye davet sık sık ;)

1|0
    0|0
  • Fantezi mi?

1|0
    0|0
  • Sana nasıl pozısyon alman gerektıgını mı soylıcez

1|0
    0|0
  • Akıl vermiyorum sende onu alçak beyin yok.

0|0
    0|0
  • Bakarak etkilemen daha kolay

0|0
    0|0
  • Odasına git sürekli. Bişeyler sor yerli yersiz

0|0
    0|0
  • Parka git sen parkta oyna Can'ım

1|0
    0|0
  • Tavlayip ne yapacaksin ki

0|0
    0|0
  • Çocuksun büyüyünce geçer

0|0
    0|0
    • 35 yaşındaki adamların kölesi olmak yerine 27 yaşında birinin flörtü olmak istemem yeterince mantıklı

• Türkçe konuşuyorum inanırmısın

• Moldovya'da , Türkçe bilen insan mı yokmuş aaaa.

• Profesyonel tavlayıcı

0|0
    0|0
  • Bol sans:)

0|0
    0|0
  • Çık o rüyadan sonra cok üzülürsün

0|0
    0|0
  • Cok kolay

0|0
    0|0
  • Seviyosan git konus bnce

0|0
    0|0
  • çirkin oldugu halde hosuna giden nedir? pek alısılagelmiş bir durum değil merak ettim

0|0
    0|0
  • Bir gün onu boş bir odaya götürüp dudaklarını kemirmeye başla

1|0
    0|0
  • Bakıp bakip nagmeli nameli cilceli cilveli gülümse. Yani kaşarlık yap kızım :D

1|0
    0|0
  • dekolte göster biraz bacaklarını göster azdır onu

1|0
    0|0
  • Okulda hoş olmaz diye düşünüyorum hadi başka biyerde tanışsan neyse

0|0
    0|0
  • kız kafayimi yedin sen

0|0
    0|0
  • en öne otur frikik ver bol bol mini etek giy dekolte aç

1|0
    0|0
    • Hayır yapmam öyle şeyler daha mantıklı şeyler öner

• Derslerde gozunun icine bak ama ders dinler gibi degil, sanki bask bir ifadeyle arada bir goz goze geldiginizde gulumseyebilirsin. Ders aralarinda yanina git soru soruyormuşcasina konuş bahane uret, yanindan geçtiginde yine gozunun icine bak, denk gelirseniz okulda nasilsiniz hocam gunaydin hocam vs vs seyler surekli bir bahane ile yaninda ol sanirim essek degilse bir ilgin oldugunu anlar belki etkilenebilir senden

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım :) :)

• Ders anlatırken sadece gözlerinin içine bak

0|0
    0|0
  • fiziksel temasta bulun

1|0
    0|0
    • Yapmam onu

• Git omuz at demiyorum ki sen kadınsın işi bilirsin

Yükleniyor...