Seni sevıyorum sınıf arkadasım?

Evet seni sevıyorum burdan içimdekileri yazmak istedim aynı sınıftayız her ne kadar samımı olamasakta senınle aynı yerdeyım gözlerine bakıyorum seninle orda oldugunu bilmek bile bana yetıyor. İçimde oyle bir sey varkı daha once yakısıklı ya da hos buldugum ama hıssedemedıgım sey ben.. Benn her neyse sevgilin var evet ama varken neden baskasına bakasınkı bilmiyorum amacsızca istıyorum seni sarılmak dokunmak öpmek.. Herkes senınle konusurken ben konusamıyorum neden bilmiyorym. Ama bildigim bir sey varsa bana hissettıklerım ben bılıyorum ama napıcamda bılmıyorum bılıyorum hıssedıyorum senınle aramızda bı cekım var. Seni çok sevıyorum kalbımı tetıkleyen erkek... (arkadaslar sızce nasıl olucak bu iş napsam? ) :(

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• bu yazıyı ona yazman lazımdı ama sevgilisi varmış. nasip kısmet bekle bakalım.

0|0
    0|0
    • Napabirim onunla daha yakın daha samimi olmak ıcın nasıl yaklasabılırım iletişime gecmem lazım..

• Bugun onunla aram ıyıye dondu gibi bana guldu tebessum etti inanmıyorum cok mutluyum :))

• Hadi hayırlısı bakalım 😄

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • aha beyler bunlar ayırıyo işte kızlardan fitne fesat bla bla

0|0
    0|0
    • Ya ne dıyosun sen ya ben en samımı ıcten duygularımla yazdım bunu kımse ayırmak gbı nıyetım yok. Onunla konusmuyorum bile zaten..

• ya kızım gel beni sev böyle yemin ederim maaş veriyim sana off ben dertlendim böyle sevenimiz olmadı

• :D bu hıc bellı olmuyor bı an bir his alıyorsun ondan ve ondanda aldıgını hıssedıyosun sonra ask sıırlerı destanlar yazıyorsun...

• Bunları ona söylemek yerine burada yazarsan imkansız bu iş. :/

0|0
    0|0
    • Ona nasıl soylerım sevgılısı var ve aynı sınıftayız ve samımı degılız.. Ama benımle hıc konusmamasına dayanamıyorum tamam olmazsada benımle sohbet etsın ama benımle olsun yeter ki..

• geçecek unutacaksın merak etme

0|0
    0|0
  • Bende seni

0|0
    0|0
  • ahh bizde sizin gibi ergendik lise aşkları böyle olur ama ilerde unutursun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...