Guzel ve zengin kiz?

Guzel ve zengin (babadan zengin) olan bir kizi etkilemek icin ne yapabilirim? Okulda ayni siniftayiz ama hic muhabbet yok aramizda

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Borsa oynayip zengin olman lazim o parayla parise gidip tarz bir oglan olman lazim gelip bidaha borsadan para kaldirman lazim sonra bir de guzel bir açilişla muhabbet kurdun mu tamamdir iste bu kadar basit

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

25
  • İlk olarak sakin ol ve derin bir nefes al...

Önce senin, daha sonra hedefin hakkında ki bilgileri sunmalısın ki; aranızda var olan ya da olması gereken kimyayı nasıl tepkimeye geçirebiliriz ona bakarız ;)

0|0
    0|0
    • Ozel okuldayiz ben burslu ogrenciyim derslerim iyi tipim iyi ama kilom var. O ise bayagi zengin cok guzel (en azindan bana gore cok guzel) cok havali degil ama biraz elit gorunumlu bir kiz. Aramizda muhabbet olmadi hic henuz yaklasamadim

• Kiza yurumek yerine populer olmaya calis mi diyorsun yani?

• Popüler olmaya çalışarak "popüler" olamazsın.

Popülerlik, insanlarla aranda meydana gelen etkileşimin, karakterinle olan bağlantısıdır.

Ne seni ne kızı tanıyorum. Sana, sadece o kızı değil. Bir çok kızı, sen farkında dahi olmadan baştan çıkarabileceğin bir tüyo veriyorum.

Üniversite'de ki; tiyatro, dans, dağcılık ve bunlar gibi sosyal klüplere üye ol. Burada öğreneceklerin ve deneyimleyeceklerin zaten karakterine yansayacak.

Ha dersen ki; ben sadece onunla birlikte olmak istiyorum. Bu iyi bir şey değil, yinede hayat sana ait:)

Git ve onunla konuş. Arkadaşça yaklaş, dolaylı olarak yaklaş. Yapman gereken her şey içinde saklı, 200.000 yıldır senin soyun hayatta ve bugünde dolaşıyorsun. Demek ki üreyebilmişsiniz * . Hadi göster kendini ;)

• Biraderim, İngilizce varsa, Mystery diye bir adamın sunduğu "The Pick Up Artist" diye yıllar evvel VH1 kanalında yayınlanmış bir program var. Torrentini bul ve indir. Güzel ve zengin kızları tavlamak, kız tavlama sanatındaki tepe noktadır.

Öncelikle çok da güzel olmayan, gerçekte de fazlaca hoşlanmadığın bir kıza onun civarındayken yakınlık göstereceksin. Ondan hoşlandığını ilk başta net bir şekilde belli etmeyeceksin ama kafasında soru işareti bırakacaksın. O da Mystery'nin "negging" adını verdiği bir teknikle oluyor. Öyle bir cümle kuruyorsun ki, başta onunla dalga geçmişsin gibi görünüyor ama içinde gizli bir iltifat var. Örneğin; "Sana kaç kere giyme dedim şu elbiseyi, gözlerim kamaşıyor ve geçici körlük yaşıyorum" gibi... :)

Fakat kafamdakileri burada 2000 karakterle aktaramam canım kardeşim...

0|0
    0|0
  • haci cok zor hani etkilesende o kızla 1 2 aydan sonra sen ayrılırsın onun ihtişamı parası seni boğar

0|0
    0|0
  • doğal ol cool bir hava takınma, isterse gelir zaten

0|0
    0|0
  • babasının gözüne gir. asfdgdhdfj

0|0
    0|0
  • Zor be sampiyon

0|0
    0|0
  • Kaslı ve yakışıllo ol