Kızlar, Aklında ne var?

Merhaba arkadaşlar 2 defa gördüğüm bir kız var ilkinde hoşlanmıştım ikimizde pek oralı olmamıştık ama ikinci buluşmamızda oturduk birbirimizi daha yakından tanıdık benim yanımda yürüyordu yürürken beni beklediğini görüyordum yemeğe çıkacakları zaman aç olduğumu öğrendiğinde benim işim bitene kadar bekledi içeriye girerken arkadaşıda dahil herkesi ben sigara içene kadar bekletti resmen içeriye girmiyordu içeriye geçin dediğimde ise şimdi içerisi kalabalıktır sen bizi bulamazsın diyordu tabi bende aynı şekilde ona duygularımı belli ediyordum ve onları yolcularken bir birimize sarıldık ama öyle böyle değil yani harbiden sevgiyle sarıldık uğurladım onları giderken sık sık bizim oraya falan gel dedi tamam dedim bugün fb içinden bir mesaj attım biraz muhabbet etmek için ama pek oralı olmadı bende iyi geceler dedim şimdi kız sanırım naz yapıyor ve beni daha iyi tanımak istiyor tanıması için yeteri kadar zaman vermek istiyorum sizce ne kadar buluştuktan konuştuktan sonra açılmalıyım? en uygun süreyi siz kızlar daha iyi bilir diyorum ve sözü size bırakıyorum bu arada gerçekten kendisinden aşırı derecede hoşlanıyorum hatta onun bile bir tık ötesi diye bilirim.
Kızlar, Aklında ne var?
2
Görüşünü yaz