Hayalinizdeki erkek ve kız nasıl anlatrmısınız fiziki olarak en ince ayrıntısına kadar :)?

boy kilo görünüş özel alanlar dahil ;) herşeyi açıkca söleyebilirsiniz ::)

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

103
  • Kalbi güzel olsun, bana güzel baksın. Herşey eskir herşey kazanılır kaydedilir. Ama o bakışlar ve kalp hiç gitmez. Birde yüreğinde taşıdığı sağlam bir imanı olsun yeter.

1|2
    0|0
  • Sallıyorum 👇
    Fiziki olarak 👉 kaslı olmasına gerek yok ama göbekli olmasın ben 7-8cm uzun olsun sarışın olmasın karaktere yazacak çoook şey var o yüzden yok öyle bir erkek diyip geçiyorum

0|1
    0|0
  • Mavi gözlü olsun yeter biraz uzun boylu biraz kaslı birazda paralı fazla bişey istemiyorum :D

0|1
    0|0
    • işte böyle acıklayıcı yorumlar bekliyorum :) başka ayrıntya girebilir misşn :) ?

• Yani benden uzun olsun topuklu giyince onu gecmiyim her halukarda uzun olsun ki 1.80 85 ideal gobkli olmasin baska biseyim yok tipde kendi olsun ahlakli olsun yeter

0|0
    0|0
  • Yazacak çok şeyim varda kelimeler yeter mı acep?

0|1
    0|0
    • yeter hacı sen bir sölede :)

• Vallahi benim hayalımdeki kız 4 yıldır gözümün önündeymıste haberm yokmuş. Taa 9. sınıfta ilk kez gördüm şu an ona asık oldgumu yenı fark ediorum yani nasıl anlatayım bunu?

• Zengin

1|1
    0|0
  • Chrissy costanza olsun

0|1
    0|0
  • Tarife göre olmuyo bu isler

0|1
    0|0
  • Adam olsn kariZmatk olsn yeter😉😊😊

0|1
    0|0
  • İlk önce bir Kartaliçe olacak biraz minyon ne bilim ya önümde oturan taş gibi kıza benzesin yeter

0|0
    0|0
  • bikere esmer olucak ve 185 190 boylarında olacak. gür sakallı olacak el benim için önemli. uzun güzel parmakları olsun. bir takım giyse jilet gibi otursun mendiline kadar dikt etsin ama genelde spor giyinsin Jean flan. bide bana sahip çıksın yeri geldimi kızsın tutsun sarssın sert olsun biraz. ama ben baskın karakterimdir söylediğim her lafın üstüne laf söylemesin. böyle bir erkek varsa onun için herşeyi yaparım mutlu ederdim şahsen

0|1
    0|1
    • vaaay güzel tam beni tarif ettin :) saka bir tarafa maldan anlıyosun böyle yorumlar istyorum işe :)

• Uzun boylu sert bir erkek kasli iri yari söyle ımmm tadindan geçilmez 😍😍😍😍

0|1
    0|0
    • hahahaaaah cesur yorumlar istyorum işte böyle dahada ayrıntya grebilirsin sert derken :)

• Bulamazsin zaten 😂😂

• neden sert sevmiyosunuz ki :)

• Esmer, boy minimum 180, sakallı hafif kaslı

0|1
    0|0
    • okadarcık mı ayrıntı istyorum :) ?

• Oo tabikiii

• ozman hemen mesaj atıyosun bana :D fahgsfdlkhsgflkjds bekliyorum :D

Benzer Benceler

Yükleniyor...