Kızlar detayı okur musunuz önemli?

Merhaba arkadaşlar yazımı detaylı okumanızı rica ederim burada popüler birisiyim ama kendimi karakterim için gizliye alıyorum ve konuya giriyorum buyrun okumaya.
"Ben 3'5 yıllık bir ilişki içerisindeyim, kız arkadaşım okul bitsin gel beni iste evlenelim hep böyle derdi okul biteli 2'5 yıl oldu kız ailesine ben memur oldum diyerek İstanbul A geldi çalışmaya gidecek yeri yok ye yanıma aldım iki yıl oldu. Kız 2'5 yıldır ailesine benden bahsetmedi bile devamlı üç ay sonra dört ay sonra diye diye erteledi ben ondan beş kuruş para almadan evimde baktım o parasını ailesine hep gönderdi. Bugun yine artık evlenelim seni isteteyim dedim fakat o hayır olmaz bekleyelim birkaç yıl dedi neden diye sordum abim evlensin öyle dedi. Ben benim yanımda telefonda ailene beni söyle dedim hayır asla yapmam dedi ben mi ailen mi peki zor durumda kalsak dedim ailem dedi. Ne yapmalıyım sizce akıl verin lütfen. Ha sevgisinin bana karşı eskisi gibi olmadığını da söyledi.
Güncellemeler:
Buyrun

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Evinden yolla gitsin haketmiş belkide çalıştığı yerde birini buldu

0|0
    0|0
    • Prenses şu bir gerçek o bana sevgim eskisi gibi değil dedi bende borçlarını bitir ve evi terk et dedim. Sence başkası mı var garanti

• Malesef durum onu gösteriyor garanti var

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
  • Evden at sana kiz mi yok nankorluge tahammul edemem

0|1
    0|0
    • Eyvallah öyle yapacağım zaten

• ohh... ne ıyı hayat...
    bence bu kızcaaaza bır zemın hazırla ve uygun bır dılle gonder.

0|0
    0|0
    • Nasıl zemin hazırla

• :/ :/ bu durumda oyle gıbı.

• Tamam teşekkürler

• Senin evini kullanıyor işte

0|1
    0|0
    • Evden atmak konusunda herkes hem fikir galiba

Benzer Benceler

Yükleniyor...