Beyler bir kızı begenseniz hemen en yakın arkadaşınıza söyler misiniz?

bir kızdan hoslandıniz ya da beğeniyosunuz en yakın arkadaşınıza anlatir misiniz hemen yoksa zaten geçici diyip bahsetmez misiniz?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• bir kız vardı arkadaşım olur kendisi. ne zaman bir kızdan hoşlansam ona söylerdim. bırak yardımcı olmayı daha çok köstek olurdu bana. olmaması için çabalardı. hoşlandığım kızın yanında koluma girmeler kızı kötülemeler. böyle acı tecrübelerden sonra kimselere söylememe kararı aldım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

110
  • hayır ama bunun geçici olmasıyla alakası yok. daha ortada birşeyler yokken söylemeyi doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Bir kızdan hoşlansam ki çok zor direk olaya giriş yapmaya çalışırım. Zaten benim arkadaşım olmadığı için amaaan boş ver hoşlanmayın kimseyle falan

0|0
    0|0
  • Eğer ortamdan biriyse söylerim ki yavşayan olmasın :D yok ortamdan değilse söylemeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Hoşnalıp hoşlanmamam onemlı degıl kızı gordum bakıs attı mı tamam bıttı. :) sevgılısı var mı yok mu ogrenmeye çalısırım hemen :)

0|0
    0|0
  • Hemen anlatmam önce bir emin olmam lazım eeğer eminsem derim bu gız gözelmiş amma baa bahmaz :P

0|0
    0|0
  • hiç zaman kaybetmeden anlatırdım, tavlama için fikir ve yardımlarını da beklerdim

0|0
    0|0
  • Evet söylerler:D

1|0
    0|0
  • Hayır söylemem.

0|0
    0|0
  • Söylemem o kadar kıskancım çünkü 😁

0|0
    0|0
  • Hayır söylemem kimseye