Hiç sevgilim olmadığı için dalga geçenler oldu. İlla herkesin sevgilisi olucak diye kanun mu var?

Lisedeyim fakat teklif geldi ama ben kabul etmedim yolda dahi gelmişti bu beyinle salak gibi kaçmıştım :D Laf sokmak varken... Ortam hiç düzgün değil. Güven meselesi deyince kzım kezban mısın , fakir misin diyolar. Gerçekten bıktım. Hem çoğu erkek evlenmeyeceği kızı önemsemez ya duygularıyla oynar ya da kullanıp kenara atar takmaz duygularını. Bazı kızların yaşım kadar sevgilisi olmuş hangi cesaret?

0|0
19

En İyi Kız Görüşü

• Sen onlari hic umursamaz ne alaka fakirlikle kezbanlikla çok saçma en iyisi cikma tabiki istemiyorsan çok meraklilarsa kendileri ciksin sizene de geç bence

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

08
  • Önemli olan dogru yerde dogru kişiyi sevmek yani karşındakine karşı bişe hissetmiyosan sevgili olmanın manası yok haklısın bence.

0|0
    0|0
  • sen dogru olanı yapıyorsun sen önce okumanabak önce işini bul sonra hoşuna giden birini bulup evlenirsn.

0|0
    0|0
  • Helal olsun ! senin gibi düşünen ne kadar kişi kaldı ki?

0|0
    0|0
  • iyi yapmışın yapma lisede sevgili falan o dönemlerde kan beyinden başka her yere gidiyor

0|0
    0|0
  • teklif geldi :) ahhh gençlik beee teklif zamanlarını geçeli baya oldu, hüzünlendim bak şimdi :)

0|0
    0|0
  • Rahatlık cesarete gerek yok 😊

0|0
    0|0
  • Haklısın Kezban hanım :-D

1|0
    0|0
  • Sevgilimi
    Ömurmu hangisi cazip onu sec:)

0|0
    0|0