23 yasindaki bir erkek, 18-19 yaslarinda bir kizla ilgilenir mi?

Yoksa cocuk, kardesi gibi mi gorur?
genel degerlendirme yaparSaniz :)
ozellikle 16-17 yasinda bir kiz kardesi olan erkek, onu goz onunde bulundurarak 18lik kizlara bakmaz diye dusunuyorum ama yaniliyorsam sebebiyle birlikte belirtin lutfen :)

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• ilgilenir neden ilgilenmesinki :D ona bakılırsa ikiz kardeşi olanlar kardeşi var diye kendi yaşıtlarınada mı bakmıyıcak :D

0|0
    0|0
    • Ne alakasi var :) bu yaslarda birkac yas bile cok buyuk fark olusturabiliyor.

• ben yanlış anlamış olabilirim kusura bakma :D ve evet haklısın büyük fark oluşturabiliyor ama kimi çocuk ruhludur yaş fark etmez kimi olgun olur kendi gibi olgun arar vs. o iki kişinin uyumuyla alakalı bence :)

• Estagfurullah canim. Tesekkurler yorumun icin.

En İyi Erkek Görüşü

• 23 yaşındayım ve olgun kadınlardan hoslaniyorum.! 17-18 yaş kızlar ilgimi çekmiyor.!

1|0
    0|0
    • Genel bir yorum yapsan rica etsem?

• Yok ben seni anladim :) merak ettigim konu acaba bu dedigini erkeklerin geneli icin soyleyebilir misiniz? Genelde yas siniri ne kadar olur akranlarimizda

• Erkeklerin geneli için söyleyemem.! ben kendi tercihimi söyledim.! Benden en fazla 10 yaş büyük olmalı

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Kız lisedeyse bakmaz ama unide alt dönem falansa bakar

0|0
    0|0
    • Hmm neden :) taniyormusun oylelerini?

• Ben oyle dusunmuyorum. Bizim sinifta 50- 60 yaslarinda ogrenci bile var. Simdi ben babam dedem yaslarinda adamlara mi bakcam :)

• Ya tabi öyle değil demek istediğim uniye geçince insanın fikirleri gelişiyor üstündeki ağır baskı kalkıyor ve kendi kararlarını almaya zorlanıyor bu olmadan önce yanı lisede bir çocukluk kalıyor insanın üstünde, yanı bence kız o çocukluğu atlatabilmeli

• Normalde bakmaması lazım ama burası Türkiye herkes herkese bakar

0|0
    0|0
  • Valaha 40 50 yaşındaki adam 16 17 lik kıza bile bakıyor

0|0
    0|0
  • İlgilenir yaşınız bence çok normal

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...