Terazi erkekleri çabuk mu sıkılır?

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki insanları burçlara göre yargılamıyorum fakat bunu merak ediyorum özellikle tecrübesi olan kızlar yazarsa sevinirim. Terazi erkekleri nasıldır çabuk sıkılırlar mı?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Terazi Erkeği Yani Ben Ve Benim Gibileri : Eğlencelidirler-Komiktirler-Dolu Dolu Yaşarlar Hayatı-Ayrılık Sözünden Nefret Ederler Son Bulmasını İsterler-Çok Aşırı Kıskançtırlar-Eşitliği İsterler Sürekli İlişkide Vs...

0|0
    0|0
    • Ayrılık Sözünden Nefret Ederler Son Bulmasını İsterler derken ne demek istedin anlamadım

• Yani Uzun Süreli İlişkiler İsteriz ;)

En İyi Kız Görüşü

• doğum tarihine göre sıkılım sıkılmayacağını nasıl biliyosunuz

0|0
    0|0
    • Bu tarz yorum atacak insanlar lutfen paragrafi okusun

• ironi yapmışın sonuç yine aynı yere çıkıyo okudum ayrıca

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36
  • Bugüne kadar yaşadığım ilişkilerde hiç sıkılmadım hatta olayı ciddiye cevirelim vs dedikten sonra karşıda kimseyi bulamayınca sıkılıyorum sadece onun dışında koy ver gitsin modundayim arkadaş çevremde sıkılmaz kafamiza esti mi kahve içmeye diye çıkıp il degistirdigimizi biliyorum

0|0
    0|0
  • Bir terazi olarak soyliyim erkegide kadinida çabuk sıkılır. Çabuk sogur. Hemen uzaklaşır.

0|0
    0|0
  • Teraziyim. İnsanların sadece önyargıları, kötü davranışları ve kötü düşünceleri beni sıkar. Burctan değil karakterden.

0|0
    0|0
  • ben terazi burcuyum açıkcası çabuk sıkıldığım doğrudur :D

0|0
    0|0
  • ben terazi erkeğiyim aşırı kıskanmaya gelemem karışmaya gelemem

0|0
    0|0
  • teraziler garip öküz oluyorlar

0|0
    0|0
  • adamı sıkarsanız evet sıkılırız

0|0
    0|0
    • Bunu kastetmedigmi anlamis olman lazim. Sikilma derken surekli ayni kisiyi gorenler vakit gecirebler skliyo ya o tarz bir sklma

• sürekli görüşe görüşe evet olabiliyor öyle

• Senin burcun ne ona gore uyum olursa niye sıkılsın.. :)

0|0
    0|0
  • çok karizmadırlar öyle kolay kolay sıkılmazlar :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...