Bir Türlü Kızlara Açılamıyorum?

Arkadaşlar kızlarla bir türlü muhabbet edemiyorum. Ne sorabilirim hiç bir fikrim yok. Konuşurken aklıma bişey gelmiyor. Nasıl tanışabilirim. Yardım ederseniz sevinirim.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle cool takil fazla konuma yerinde ve duzgun konus bu birinci birinci simdi sira ikincide) kizlara psikoloji ve felsefeyle ilgilendigini soyle ve3. su ve en onemlisi soyledigin cumleler badit olmasin dolayli cumleler soyle ornek seni seviyorum demektense seviyorum seni de misal sonra olanlari gorrr ve asla ama asla cekinme ve emib olmaya calisma

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya gerçekten erkekler şu kızlarla muhabbeti zor bir şey sanıyor ve bu gülünç. Doğal ol ve konusurken kızın gözlerine bak. Eğer gulumsemen güzelse sık sık gülümse. Çünkü kızlar erkeğin gulusune kokusuna ve zekiligine bakarlar bundan sonra tip gelir. Sonuç olarak erkekle nasıl konusuyorsan daha nazik halini kızlarla konuş ve rahat ol.

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Kanka bende öyleydim sana özgüven verecek bişey bul tipinde. Mesala önce saçlarımı düzelttirdim biraz kilo verdim özgüvenim geldi biraz muah thai felan yaptım dedim artık yılmaz güneysin :)) .. Şimdi hoslandıgım bir kızın yanına gidip rastgele numara aldm 80 gündür cıkıyoruz muhabbete gelince bir kızla tanısadan ne konuscagını bilen erkek her kızı tavlar bunuda unutma sakin ol adını sor nerde okuyon felan

0|1
    0|0
  • Bende Türk kızlarına açılamıyorum diye okudum. Dedim mk bir bitmediniz diyodum.

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...