Hoslandigim çocukla nasıl konuşabilirim okulda?

Bir çocuktan çok hoşlanıyorum facebooktan mesaj attım konuştuk ama okulda konuşamıyorum bir fırsat yaratamadim bir türlü o arkadaşlarıyla sürekli bana bakıp dursada yanına gidemiyorum nasıl bir konuşma ortamı yaratabilirim?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle kizlar olarak erkeklerin aticagi ilk adim size bagli cunku erkekler bir cogu diyelim reddedilmekten korktugu icin emin olmak ister sen ona oyle bir davranmalisinki sevdigini bilsin emib olsun osana bakarken sende ona bsk sonra sadwce gul deniyorum iiyi dinle sadece tebessum et sonrasi gelir zaten

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence mesaj yaz ona deki yarn okulda bir tenefüsünü bana aayirsan gibisine bisy yaz

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • konusamiyosan önünden geçerken filan selamlayip selam ver önce ama bak sana bakıp arkadaslariyla kahkaha atan bir tipse uzak dur p tiplerden

1|0
    0|0
  • Okul çıkışı okulda bir not kağıdına yaz kendisine çıkışta birlikte gidelim mi hem konuluruz de en mantıklısı o

0|0
    0|0
  • Ortamından bahset bana ödevleriniz var mı yarına soru çözüyor mu okulda ya da sen çözüyor musun bunlara cevap ver sana ortam yaratıcak fikir söylim

0|0
    0|0
Yükleniyor...