Kızlar, Acil yardima ihtiyacim var lütfen yardm edin ne yapmaliyim bilmiyorm?

Simdi bn bir restorantda bir oglani gördüm asiri yakiskliydi neyse bana facedn arkadaslik yoladi bende kabul etdm snra kavga etdk yok ben ona bakmisim öyle dedi bende sinirlendm neyse baska face acdm eski hesabimi dondurdum snra bana ordan arkadaslik yoladi oglan asiri yaksikkli bende kabul etdm ama öyle böyle degil rüya gibi cok yaksiklli pesindede cok kiz var faceden bakdm herkez ölüyo oglan icin neyse ben sevindm tabi yine yoladu arkadasslik snra 6--7 ay ekliydi bende hep bakiyordm profiline falan neyse birgün yazmaya kaarar verdm yazdm neyse konusmaya basladk snra nrmi istedi bende verdm whatsappden komusmaya basladk beni aradi falan bana su ssoruyu sordu delidolumussun bende evet dedim ama ben hani byle cocuksu anlamnda anladm cünki ben cok cocuksu bir insanim neyse dedi bende delidoluyum bana ayak uydururmusun bende evet dedim asil sen bana ayak uyduramasin falan dedim ama nerden biliym ben terbiyesiz anlamda syledigini neyse konusdk diyo bana istiyonmi beni falan ben ne dicmi bilemedm tabiki snra dedi ben sen benm icin özelsin bende senden özel resimler istiyorm dedi bende anladm bana dedi birak cocuk ayaklarina yatmayi falan ben cidden anlamamisdm neyse konu kapandi kapatdk falan yazisiyordk benden bikini resimleri istedi kavga falan etdk bana dedi seni begeniyorm ama anlasamiyorz ben sevgilimle herseyi yasamak istiyorm falan dedi snra iste konusmadk snra ben bunu yolda gördm ve yazdm seni gördm diye snra yine konusmaya basldk ve ben diyorm sen benle ciddi düsünmüyon dalga geciyon tek diyorm ciddi düsündn bir kiza byle yazmaz bir insan sana yolarsam belki baskalarinada yolamismdr merden biliyon falan dedim ben eminim yolamamisndr diyo benm olcksn görmeliyim öyle falan diyo yine konusmuyorz bu yüzden ben cok kötüyüm ne yapcamida bilmiyorm yardm edin cok yakisikli ya asiri yakisikli byle sizce dogurumu sylüyo bide ben dedim herkezdenmi byle fotograf is
Güncellemeler:
Ya nolur acil yazin
Yardm pls

0|0
2

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay öncelikle helal bana hepsini okudum. Şimdi gelelim görüşüme. Kuzum yakışıklı erkekler egodan oluşur ve her zaman senin aradığın şeyi değil kendi ihtiyaçlarını gidermek isterler ki sen de aşırı yakışıklı diye onunla sevgili olmak veya birlikte olmak zorunda değilsin. Ama yine de yakışıklılığı için değil ben o olduğu için seviyorum deyip ona güveniyorsan barış aranı düzelt. Eğer görüşmeyeli çok olduysa da o birini zaten bulmuştur. Herkese guvenme derim. İyi aksamlar.

0|0
    1|0
    • Yok daha dün oldu yaa ne yapcam bilmiyorm arami düzeltsem ne olcaki istiyck yine bikini fotografmis havuza gidigim gbii olmaliymism cocuk seytanlasmiss resmen günah diyorm banane günahsa günah diyor cok tskler yorumlariniz icin benm icin cok önemli yorumlarniz

• SoranYaş: 19
      31dakŞikayet
      Yok daha dün oldu yaa ne yapcam bilmiyorm arami düzeltsem ne olcaki istiyck yine bikini fotografmis havuza gidigim gbii olmaliymism cocuk seytanlasmiss resmen günah diyorm banane günahsa günah diyor cok tskler yorumlariniz icin benm icin cok önemli yorumlarniz

• kızım bildiğin g*vat işte yakışıklı diye böyle biriyle muhattap mı olunur.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...