Kizlar reddettigi erkegi israrla bidaha kesiyorsa ne anlama gelir?

Bir erkek kiza cikma teklif etsin kiz daha 15, gun oldu falan ve ben dusunmuyorum desin. Sonra erkek onu takmasin. Bundan sonra kizin surekli erkegi kollamasi ve ona bakmasi ne anlama gelir?

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bak olum sen benimsin elimdesin anladinmi nezeman istersem yuz verirsem kuzu gibi geliceksin anlamina gelir 2... anlami vay beaaa suna bak okdr svyrm dedi sonra birakti gitti bukadarmi l*n sen kimsin bn seni biraktim olum bakisi 2sinide yakindan tanirim.))

0|1
    0|0
    • Ya bakarken yine eskisi gibi utaniyorsa?

• Utaniyorsa beden dilini oku sana bikac taktik bikiz sen gozgoze geldinde gozunu kaciriyo ve oturus seklini deistiririse% 60 hoslabiyor eger otururken bilekleri el bilekleri saba dinuk ve senin olfugun yere dogru egilerek yakinlasarak kkbusuyosa % 70hoslaniyirdur bir kiz senib yaninda * * dolasiyo ise yani * * obunden gecip siksik ayni ortamda bulunuyosa % 80 hslaniyordur veee bir kiz sana seni seviyorum diyorsaaa % 100 seni seviiyodurre deneyimle tespitlii

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
  • Teklifine hayır diyorsa o gerçek bir hayır olmayabilir belki de çok ugrastirmak isteyen bir tiptir. O konuda kızları anlayamazsın. Ama eğer ondan sonra sürekli izliyorsa bir şeyler hissettiği olasıdır. Bir kız bir erkeği öylesine izlemez. Ya onu begenmistir ya da içinde ona karşı bir şeyler vardır.

0|1
    0|0
    • Lise sondayiz bu sene kolej acildi ikimizde oraya gectik en bastan beri bakisiyoruz arkasini donuyor falan. Neyse 15 gun sonra falan ilk defa ben 13. soruyu yapan var mı dedim bana dôndu ve ben yaptim dedi bende aldim teste baktim sonra geri verdim hemen sonra 2 saniye sonra tekrar dondu al yaz istersen dedi bende tamam dedim 5 dk sonra bana tekrar dondu ve 6. soruyu yaptinmi dedi evet dedim kalktim ona soruyu cozerken elinde tuttugu kagit inanilmaz titredi kiz cok caliskan ve cok guzel bu yuzden zamana yayacaktim ama bunu direk adim olarak gordum sonra ertesi gun buna konusalim dedim tamam dedi kantine indik falan hersey super ben mal gibi kaldim 10 saniye kiz sandi konuya girecem halbuki sadece tanisacaktim kiz dedi o konulara girme sonra mecbur dedim sadece sana duygularimi soylemek istedim falan sonra ee dedim ben bisey dusunmuyorum dedi ve ben sikinti yok diyip kalktim oyle iste 10 gundur surekli beni kolluyor yine yan gozle. Bakısiyoruz hala ama ben takmiyorum. Ne dusunuyorsun?

• 1-önce kesmek ne demek ya bakışmak demek daha iyi bence 2-bence sana öyle gelmiştir yani kolluyor gibi gelmiştir yoksa niye reddetsin 3-belki ailevi bir neden olabilir dersleriyle ilgili

0|0
    0|0
  • sen ona bakma bence

0|0
    0|0
    • Bakmiyorum zaten ama seviyorum. O da beni seviyor biliyorum. Ama iste sonucta evet demedi. Alta birinin yorumuna detayli olarak olayi yazdim lutfen okuyup dusuncelerini soylermisin. Sence ne yapmaliyim?

Benzer Benceler

Yükleniyor...