Ya size hoslandigim çocukla olan iliskimi anlatcam. Nolur kimse dalga gecmesin yardimci olun? ?

Bizim uniden biri ile tanıştım ve cok ama cok hoslaniyorum. Çocuk bildiğin çapkın. Banada açık açık anlattı. Hatta bir sevgilisi varmış ama arada baskalariylada cikiyomus. Anı yaşamayı seviyomus. Baglanmayi sevmiyo. Sizce unutmalimiyim yoksa bende onun gibi olup anı mı yaşamalıyim? ?

0|0
1338

En İyi Erkek Görüşü

• sana yaşamak istediğin hayatı söyleyecek değiliz neyi nasıl yaşarsan yaşa hissettiğine göre istediğin neyse onu yaşa sal kendini

0|1
    1|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1337
  • Onun gibi anı yaşarsan bir an gelir delik deşik olursun :D

0|2
    0|0
  • Anı yaşamak ne zamandan beri şerefsizlik yapmak anlamına geliyor?

1|1
    0|0
    • Biraz öyle ama çok hoslandim napıyım içimde kalcak

• Eger ilgin varsa yapican taktik umursama hatta ona yakisikli oldugunu fakat ahmetin veya mehmetin senden daha yakisikligi olduunu soyle fazla takma onla ilgilenme 2 hfta sonra pesinde ama hmn kabul etne biraz surunsun itt buyuk konusmayi gorsunn.)))) Erkek egosu yenilgiyi asla kabul etmez bide capkinsaaa

0|0
    0|0
  • seni tanımıyorum ama bence sen duygusal bir hatunsun anı yaşamak yani duygusuz takılmak daha açıkcası sevgi olmadan cinsellik ve yarın mechul bence bu sana göre durum değil dolayısıyla hatun yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • Cinsellik yok herkes bunu anliyo ama yok yani

• Eğer arkadaş gibi konuşup takılıyosan onun yanında başka erkeklerden bahset onunla kıyasla senden daha iyileri var gibisinden tabi abartma yani inceden inceden söyle senin onu umursamadığını düşünsün seni kolay lokma sanmasın unutma kaçan kovalanır

0|0
    0|0
  • Anı yaşama dediğin durumu masumlaştırma hali. Yani günlük takılalım diyor. Hayatından bunlar yoksa ve böyle bir insan olmak istemiyorsan o çocuğu hiç düşünme bile.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle kimseye baglanmam ama takilalim diyor

• Hayır dediklerinin daha da ötesi. Sen bunlara izin vermeyecek gibi bir izlenim verdin sorunda. Ben öyle düşündüm şahsen. Seks olur ama sen kız kalırsın. Bence o çocuk böyle biri.

• Bence çok saçma.

• anı yaşamak mı :) çok saçma. şöyle bir düşün sen bir erkekle çıkmaya başladın ve o seni çok ama çok sevdi. ama sen sevmedin. daha sonra birden çekip gidersen ona ne olur sence. daha doğrusu sen onun gözünde nasıl gözükürsün.. bunu bir düşün.

1|0
    0|0
  • anı yaşmak herkesin haddi değil. acı çekip erkek düşmanı olarak çıkıyorsunuz milletin başına.

0|1
    0|0
  • sen geri zekalımısın öyle biri ile beraber olursan oseninle gönül eglendirir usanınca tekmeyi popona çakar gönderir evlilik oyuncak degil aklını başına al hayatınla oynama çoooook pişman olursun. dürüst birini bul derim yinede allah gönlüne göre versin derim.

0|0
    0|0
  • Anı yaşamayı ve bağlanmayı sevmiyosa uzak dur sana anlattığı eski sevgilisinin durumuna düşmek istemezsin

0|0
    0|0
  • anı yaşada gör ondan sonra, sen kızsın yaşayanları gördük yaşları kaç oldu hala evlenecekler, kaç tane eerkek oldu hayatlarında onlarla çıkanlarda sırf seks için çıkıyor, kendini aileni düşün öyle bir hata yapma

0|0
    0|0
  • mutluluğu haramda ararsan mutluluk sana haram olur.

1|0
    0|0
  • Nedense neredeyse bütün kızlar saf ve temiz bir erkek isterken neden her türlü piçliği yapan, sizin tabirinizle çapkın olan, aldatabilen bir tipin peşinde koşarsınız? Beyin yok çünkü iki dk düşünemiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • anı yaşamak insanı mutlu edebilir ama bir bayan olarak türkiyedesin geleceğini tehlikeye atmış olursun yapma derim

0|0
    0|0
  • Kendi ni ucuz görüyorsan anı yaşa. Ama seni seven ve bırakmayan biriyle birlikte olmak varken Serseri ipe sapa gelmez g. t lerin altında inlemek istiyorsan anı yaşa.
    Karar senin

0|0
    0|0
    • Niye hemen yanlış anlıyorsunuz anlamıyorum. Ben istesemde o bana dokunmaz. Ani yaşamaktan kastım kafede oturmak falan

• Unutmalısın çünkü anı yaşamak o değil anı yaşamak sevdiğinin gözlerinde kaybolmaktır çocuklarınla oyun oynayabilmektir onlar anı yaşamıyor anılarını mahvediyor 👍

0|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu anı yaşamaktan gecelik ilişki algılamış, sen eğer aşık olup kendini kaptırmayacaksan takıl mutlu olursun ama mutlu olduğundan daha fazla acı çekebilirsin

0|0
    0|0
  • Hayır onunla beraber ol ve bu hislerinden bahset ona sevmeyi sevilmeyi öğret bu şekilde o da mutlu olur sen de 😊😊

0|0
    0|0
    • Bende bunu istiyorum ama ona sevmeyi ogretebilirmiyim beni anlarmi diye korkuyorum

• bence akışına bırak :)

• delirmeeeee sen ortalık malımısın uzak durmasını söle senden

0|0
    0|0
    • Ne alaka ortalık mali

• Bidaha saçma yorumlarinida yapma

• sacmamı ozaman ısın bıtınce goruselım ok bul benı az sana anlatıcaklarım var

• Unut bence. Çocuga baglanırsan oyuncagı olursun, onun gibi olup çakın ız olursan toplumda agırlıgını kaybesersin

0|0
    0|0
  • Koy g*tune rahvan gitsin yaşa hayatini kaç kere gelcen dunyaya

0|0
    0|0
  • lann kızm sen manyakmıısn uzak dur kullanacak snei kullandırmaa kendını akıllı ol azzz

0|0
    0|0
  • anı yaşadıktan sonra arkadaşlarına seni postalar bunla işim bitti der. foloş olursun.

0|0
    0|0
  • Kardeşim unide kafanız karışıyo genclik ateşi yapmayın sonra kocanıza nediceksiniz

0|0
    0|0
  • hayatın yanlışını yaparsın boşver o tip erkeklerden hayır gelmez

bencilin teki görmüyormusun

0|0
    0|0
    • Belki değişir

• kendini kandırıyorsun farkındamısın? sen böyle düşünmek ve görmek istediğin için bunu diyorsun

hayat senin ama şunu unutma bu tip erkekler değişmez

• Bilmiyorum aklım karisik

• biraz terbiyeli olun

0|1
    0|0
    • Gayet terbiyeliyim

• fuckbuddy e sahip birisi bana terbiyeden bahsetmesin

• Sen olayı yanlış anlamissin aklın bir tarafina kaymis saçma yorumlarını yapma lutfen

• Anı yaşayalım, gel

0|0
    0|1
    • Senle değil yalniz

• Gerizekalı neyin kafasindasin anlamadim

• Senle değil yalnız diyorsun, demek ki çoklu ilşki seviyorsun ama ben küfürlü falanda sevmyorum..
      Gerizeka falan, ben annene küfür ediyor muyum?

• Benle ani yasayabilirsin mesela

0|0
    1|0
  • Bence unutmalısın yoksa felç kendimi üzüceksin..

0|0
    0|0
  • *rospulugu kendine uygun gormus ona uyma.

0|0
    0|0
  • Flört edin ama eğer aşık olursan çok acı çekersin

0|0
    0|0
  • Unut gitsin. Napıcan öyle birini

0|0
    0|0
  • üzülen sen olursun, vazgeç

0|0
    0|0
  • Kurtul ondan

0|0
    0|0
  • sizin nesliniz tükenir inş emi

0|0
    0|0
  • Seni miksin

0|0
    0|0
  • Üzer seni hemde çoook

0|0
    0|0
  • Ver gitsin

0|0
    0|0
  • Kullan at hesabı.

0|0
    0|0
  • Anı yaşa ama cocuk icin degil kendin icin

0|0
    0|0
  • nasıl istersen

0|0
    0|0
  • escıort mu olucan

0|0
    0|0
  • Senide seyapıp bir kenara atsın gor ebeninkini

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • yaşa ve gör :D

0|0
    0|0
  • Unut gitsin, değmez.

0|0
    0|0
  • İçinden geleni yap

0|0
    0|0
    • Saol ilk mantıklı cevap

• Ne demek bunu kendimden biliyorum hayatım boyunca yaşamak istediğim gibi yaşadım illaki bedeller ödedim. Her şeyin bedeli vardır. Ama hep istediğimi yaptım aynısını tavsiye ederim.

• onunla bir hataya düşmelimiiyim diyorsun yani

0|0
    0|0
  • Icindeki sesi dinle

0|0
    0|0
    • Tamam

• Anı yaşa herseyi düşünme diyor ama üzülmek istemiyorum

• Anı yaşamak istiyorsan üzüntüyü kafamdan silmen lazım yoksa yazık olur sana. Gecelik düşünecek hiç yaşanmamış farzedeceksin hepsi bu

• böyle anlatması ilginç kendine güvenen bir tip belliki

0|0
    0|0
    • Aşırı derece özgüveni var belkide beni o cekiyo

Benzer Benceler

Yükleniyor...