Erkekler yanındaki kızdan tahrik olunca nasıl gizlerler?

Erkekler yanındaki kızdan tahrik olunca nasıl gizlerler?
Güncellemeler:
Yanımda hoslandığım cocuk vardı ama sabah tı işte 7.30 gibi servis bekliyorduk benden uzaklaştı sonra 5-6 adım yürüdü tekrar yanıma geldi?

0|0
221

En İyi Erkek Görüşü

• Pantolina bak anlarsinnn..))) tmmtmm sinirlenme soyliyom rahat oturamazlar siksik yer degistirir disari bakmaya calisir genel en onde cikmaya ve uzaklasip ilk buldugu yere oturnaya calisir..))

0|0
    0|0
    • Yanımda hoslandığım cocuk vardı ama sabah tı işte 7.30 gibi servis bekliyorduk benden uzaklaştı sonra 5-6 adım yürüdü tekrar yanıma geldi?

• Ereksiyon bitinve gwlmis yanina.))

En İyi Kız Görüşü

• montlarını koyuyolar bazen

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

120
  • Bacak bacak üstüne atar büllüğü kalkmasın diye, elinde bişey varsa onla uğraşır, dikkatini dağıtmaya çalışır yani

1|0
    0|0
    • Yanımda hoslandığım cocuk vardı ama sabah tı işte 7.30 gibi servis bekliyorduk benden uzaklaştı sonra 5-6 adım yürüdü tekrar yanıma geldi?

• cok bir gizleyemez tahrik olunca bizim olan ama kafasına göre takılan bir organ hacim kazanmaya başlar bizde duruma gore yerimizden kalkmayız iki büklüm oluruz ya da derizki bak böyle böyle

1|0
    0|0

• ezmis kafasını demek :D

• Pek gizleyenini görmedim, erkekler hemen açık eder kendini :)

1|0
    0|0

• sanırım tahrik olduğunda utanmıştır belki ondan uzaklaşmıştır ya da ölesine uzaklaşmış olabilir de. birçok ihtimal var ama boş şeylere kafa yorma derim sana..

0|0
    0|0
  • Çanta mont filan varsa onlari da bacak arasina korsa anla ki hoşlandi

0|0
    0|0
  • Ben gizleyemiyorum pantlonun sol tarafi cok belli oluyor. Uc dort sefer utanmisligim var yani:) resmen dimdik baktilar yaa

0|0
    0|0
  • Karşımdaki tahrik edecek şekilde hareket ediyorsa gizlemeye çalışmam açıkcası = )

0|0
    0|0

• Gizleyemezsin yani istersen mesaj at bana özelden anlatiyim bu durumu ? Ne dersin?

0|0
    0|0
  • Şeyimiz kalkmazsa problem yok demektir

1|0
    0|0

• İşte sabah 7 civarı ben de o gün değişiklik olsun diye kısa bir etek giymiştim?

• O zaman kesin tahrik olmuştur
      Sen bana mesajda daha ayrıntılı anlatsana şu mevzuyu
      Hem sana ne yapman gerektiği konusunda yardımcı da olurum

• Oo güzel soru takipteyim...

0|0
    0|0
  • Gizleyemeyiz :D

0|0
    0|0

• O gün değişiklik olsun diye kısa bir etek giymiştim

• Dua et bişy yapmamış :D

• gizlemiyorum. huh huuuu :p

0|0
    0|0

• ya ne biliyim bişi anlamadım ki

• O gün değişiklik olsun diye kısa bir etek giymiştim yanımdaydı otobüs bekliyorduk. sonra sabah 7.30 tu kimse yok zaten. kendi kendine bir yere gitti işte çok uzaklaşmadı da 5-6 adım gitti 2 dk sonra geri geldi. yaptığı hareket anlamsız geldi ondan sorıyım dedim

• Pantolonumu kamufle etmeye çalışırım :D

0|0
    0|0

• Hahah ee oda kamufle etmiş demekki :)

• ne tahriki yavv liseli misinz

0|0
    0|0
    • Hayır üniversite ye gidiyorum

• Tıp 🙈

• vuuuvvv :D hazır doktıor ayagıma gelmşken sorayım , benim boğaz ve ağız içimde fena derece yaralar var çözüümü nedir?

• Saçma sapan hareketler yaparlar))

0|0
    0|0
    • Yanımda hoslandığım cocuk vardı ama sabah tı işte 7.30 gibi otobüs bekliyorduk benden uzaklaştı sonra 5-6 adım yürüdü tekrar yanıma geldi?

• Eig seçermisin bacım?

• bir şekilde gizler

0|0
    0|0

• 5-6 adım arıp geri döndü, konsantresini dağıttı çünkü

• Bu yuEen bir beden küçük boxer alıyorum

0|0
    0|0

• Etrafta kimse yoktu gerçi niye yapmış olabilir ki baska?

• Bilmem ama bence tahrik değil

• Penis erekte olur işte

0|0
    0|0

• Sonra ne oldu ne alaka tahrikle bu soru ve detay ve güncelleme :D

0|0
    0|0
    • Yanımda hoslandığım cocuk vardı ama sabah tı işte 7.30 gibi servis bekliyorduk benden uzaklaştı sonra 5-6 adım yürüdü tekrar yanıma geldi ve telefonla ilgilendi o sırada otobüs geldi zaten

• Allah korusun ya hiç bir kızın yanına gitmek istemem.

0|0
    0|0
  • bilmem hiç durduk yere tahrik olmadımki

0|0
    0|0
Yükleniyor...