Sizce mesaj atmalı mıyım?

Bir süredir takıldığım biri vardı buluşmalar, mesajlaşmalar derken ona resmen aşık oldum. Evine çağırdı film izlemek için normalde bana çok mesafeli davranmasına rağmen film izlerken olan oldu öpüşmeye başladı sonrası sevişmeyle bitti ve sarılıp uyuduk. Bana o kadar iyi davrandı ki hakkını yiyemem. Bir erkeğin evine gidiyorsan bazı şeyleri göze alman lazım zaten ama onun benimle sevişeceği aklımın ucundan bile geçmedi , pişman da olmadım o günden beri yani 3 gündür bana hiç mesaj atmadı. Onu o kadar çok özlüyorum ki mesaj atmayı da gururuma yediremiyorum. Sizce bana mesaj atar mı ya da ben belli bir süre sonra ona olan kırgınlığımı dile getirmeli miyim?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sana mesaj göndermeden ya da konuşmadan bişey söyleme mesaj gönderirse sebebini sorarsın

1|0
    0|0
    • mesaj atmıyor :(

• O zaman sen seni fark etmeyen ce cesaret edip konuşmayan birisi için canını sıkma benim görüşüm bu cesareti olan ve kendine öz güveni olan birisiyle görüşmeni tavsiye ederim.😉

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • cok rahatsın ya bukadar rahat olmak ıyı degıl ... hem cocugun ısteklerını karsılamısın mesaj atmaz bence sana senı cepte goruyor cuunku kızsanda bu boıle

0|0
    0|0
    • o harekete geçtiğinde onu durduramazdım o da beni incitecek bir şey yapmadı ileriye gitmemesini istedim o da tamam dedi sarılıp uyuduk

• o da utanıyor olabilir mi yaşadıklarımızdan dolayı?

• bilemiyecem tecrübesizim bu konularda... hiçcinsel ilişki yasamamaıs bırı sana yardımcı olamaz uzgunum

• kötü bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...