Annem ve evli arkadaşını gördüm ne yapmalıyım?

Annemi evli arkadaşıyla birlikte yatarken gördüm ve o günden beri iyi değilim. Ne yapmaılyım? Bu arada annemde babam yıllar önceden boşandılar.

0|0
1033

En İyi Kız Görüşü

• " canı istemiş" ben bunu anlayamıyorum. Bakireyken istemiyor da bir kere yaptıktan sonra hep mi istiyor... her canımızın istediğini yapıyor muyuz? neden uyuşturucu kullanmıyoruz bir denesek ya... bir kere sigara içtik neden bırakıyoruz bırakmasak ya...
    İnsanın yaradılışında kendine hakim olmak, iradeli olmak var... bu kadar güçsüz değiliz...
    Anneniz bu beyle duygusal bir bağ kurmuş olabilir... öpüşmek vsnin sonunda onu durduran bir şey olmadığını düşünüp devam etmiş olabilir (durmalıydı)
    Eğer bu bey evli olmasaydı da yaşadığını doğru bulmuyorum...
    Size tavsiyem bir işiniz ve kazancınız olsun... en yakın sürede de evlenmenizi tavsiye ederim... yalnız zengin birini bul evlen demiyorum hem çalış hem evlen bu olağan bir şey... evliliğinden 2 yıl sonra eğer bu durum hala devam ederse tepkini göster... Ne olursa olsun o senin Annen tüm bağlarını koparma... şu an için geçici çözüm eve gitmeden anneni ara... mesajları silme okuma...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ayaklarının üstünde durana kadar, evlenene kadar üç maymunu oyna... Evlendikten 1-2 sene sonra da restini çek.
    Neden 1-2 sene sonra? Evliliğinin iyi gidip gitmeyeceği için bu süreye ihtiyacın var.
    Bu yorumumu sıradan biriden gelmiş diye algılama. Aşağı yukarı hikayemiz aynı. Fakat benim annem değil babam işin içinde.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

932
  • Çok zor bir durum tabii. Ama müdahale edebileceğin bir tarafı kalmamış. Özelden yaz istersen konuşalım, bende buna benzer bir kaç olay gördüm.

0|1
    0|0
  • Ada'mın evli olup olmaması önemli değil. Sonuçta annen gönül vermiş etkileniyor ve birlikte oluyorlar. Annenin kaç yaşında olduğunu bilmem. Ama annen akılı insan bence... Sen anneni evli insanla değilse babamdan hariç başkasıyla gördüğün için kötü olmayasın..

0|0
    0|0
  • Bence annenle konusup yaptığının hata olduğunu söylemelisin

0|1
    0|0
  • Heran annen o adamla kacabilir ve ortada kalabilirsin buna hazirlikli ol. Annenle konus bence. Ne var ne yok. Yani annenle aran soguk gibi buda seni birakmasini kolaylastirir.

0|0
    0|0
  • annen yetişkin bir kadın onu kendi kararlarını alacak biri olarak görüp saygı duyman lazım... ona kızacağın tek nokta bari benim olduğum zaman kendine çeki düzen ver olmalı

0|0
    0|0
  • Anneler çocuklarını karşılarına alırlar ve konuşurlar.
    Şimdi sıra senin anneni karşına alıp, ona annelik dersi vermen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Annenın hayatına müdahale etmemelisin. Neticede yalnızlık zor bir durumdur. kendı arayışlarına destek cıkmalısın.

0|0
    0|0
  • Normal bişey gibi ama bende tepki gösterirdim "Anneme"

0|1
    0|0
  • boşandılarsa karışma derim annen mutluysa sorun yok.

0|1
    0|0
  • nasıl yani erkekle mi kadınla mı anlamadım ben şimdi bu olayı

0|0
    0|0
  • annen evli bir erkekle yatabiliyorsa ve o tavizi verdiyse, yarın bir gün o adam sana da sarkar söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • :( üzücü bir durum ama hayat şartları zor sonuçta senın nasıl ihtiyacın varsa bazı şeylere anneninde var

0|0
    0|0
  • Benim bedenim benim tercihim diyenler gelsin açıklasın nasıl açıklayacaklar bu durumu

1|0
    0|0
  • Kadinin ihtiyaclarivar bisey yapma ne yapabilirsinki

0|0
    0|0
  • Annen de harbi neyse sustum ben o da insan ama yuh yani yuh mk

0|0
    0|0
  • annen de insan sonucta..

0|0
    2|1
  • Nerde gördün

1|0
    0|0
    • Bizim evde

• mesajı silmen yanlış olmuş müdahalet etmeye hakkın yok

• Tamam da hala ilişkileri devam ediyor. Bir keresinde anneme attığı mesajı gördüm. " Oğlumun annesiyle ablası ecemnaz eksik yanımızda " yazmış. Ne anlama geliyor bu
      Ben bu mesaja takıldım annen hamilemi yoksa.

• Bir an once dogru yoldan hayatini kazanmaya bak :)

0|0
    0|0
  • Allah sabir versin

0|0
    0|0
  • Evli arkadaşı erkek mi kız mı?

0|0
    0|0
  • babanın yanında kal

0|0
    0|0
  • kenks evi terket

0|0
    0|0
  • rüyada mı

0|0
    0|0
  • zor bir durum allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • NASİL YANİ?

0|1
    0|0
  • allah sabırversın

0|0
    0|0
  • Konuştum mu annenle

0|0
    0|0
  • annen yanlış yapmış

0|0
    0|0
  • Evli arkadaşı derken? Erkek mi bayan mı?

0|0
    0|0
  • Ne yapabilirsin ki

0|0
    0|0
  • senin için tramva olmuş bana mesaj atar mısın

0|0
    0|0
  • Nerde gordun?

0|0
    0|0
  • Annenin canı istemiş

0|0
    0|0
  • annen boşlukta sen hayatını düzene sok

0|0
    0|0
  • Offf yaaa nasıl okduki

0|0
    0|0
  • yapacak çok da bir şey yok gibi. zamanla alışırsın

0|0
    0|0
    • Annemle 6 yıldır aralarında bir şeyler var. Bunu biliyorum. (annem söylemedi annemin telefonuna adamdan gelen seni çok seviyorum karıcım mesajını gördüm) ama böyle bir şey beklemiyordum. Üstelik adam evli ve 5-6 yaşlarında çocuğu var

• Annen le konuş evlibi adamlq yaptğı doğru değil

0|1
    0|0
  • senin yas kac?

0|0
    0|0
  • anneni öyle kabullen

0|1
    0|0
  • Erkek mi

0|0
    0|0
    • Yok kız. Annemle dediğime göre? Eşcinsel değil.

• Zor ben olsaydım sıkıntı olurdu vursam desem vuramam adamda evliymiş evlensinler diyeceğimde

• Duramamistir annen abartma ;)

0|0
    3|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...