Bir erkeğin kendinden 4 yaş büyük bir kızla flört etmesine ne diyorsunuz bakış açınız nedir?

Detaya gerek yok ayrıntılar soruda detayına tüküreyim

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Valla 5 yıl önce öyle bir kız vardı. bende sorun olacagını söyledım ılerde. aklıma sıçayım ondan sonra kız bulamadım.

0|0
    0|0
    • Bro kaderine tükür aklına tükür ne diyim dışardan dolma sözlerle kendi bildiğinden çıkma

• Aynen kral kısmetini engelleme bence önüne çıktığına göre mutluluk var bence git konuş

• aradan uzun süre geçti. artık tren kaçtı. artık başkası çıkarsa bır daha peşını bırakmam.

En İyi Kız Görüşü

• 4 yas fazla bence. Tabi 30dan kucuk yaslardan bahsediyorum

0|0
    0|0
    • Fazla olgun ve anlayışlı olduğumu biliyor bu yüzden konuşmak istediğini söylüyor bir de aynı düşünceye ve kafa dengine sahip olduğumuz için

• O zaman sorun olmaz tabi. Iki kisi anlastiktan sonra kimse bir sey diyemez.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

32
  • olabilecek birsey bence cevrem de gayetde olan var ve cok da mutlular

0|0
    0|0
    • Kız çok iyi anlayışlı olgun olduğumu anlayışlı davrandığını ve en önemlisi aynı düşünce ve kafa yapısına sahip olduğum için konuşmak istiyor

• ya kotu mu iyimi senin icin zamanla anlarsin zaten knstukca karar verirsin yani buna umarim senin icin nasil iyiyse oyle olsun

• Teşekkür ederim

• Erkek byük olmali bence

0|0
    0|0
  • Sonra uzulebilir cevremde gorduklerim var

0|0
    0|0
    • Neden üzülsün ki

• Kiz 3 kez kazikladi garibani o hic akillanmadi

• Öyle takıntılarım yok açıkçası umrumda olmaz o ne kadar uyanıksa beni kaybetmeye açık olursa ben daha fazla açık olurum

• doğal bakarım

0|0
    0|0
  • Gayet normal, aşk bu yaş olur mu?

0|0
    0|0
    • Olmaz bilader hani uyum bakımından o da gerçi küçük gösteriyor

Benzer Benceler

Yükleniyor...