Efendi biri olarak taninan bir erkegin, bir kizla gozunu kirpmadan dik dik bakismasi celismiyor mu?

Bir erkek var aylarca benimle cok fena bakisti ama hic bir adim da atmadi. Sadece bakti be gozunu kacirmadi. Bunlari yaparken de yalniz degildi yanindakilere de bahsettigi barizdi.
kime sorsam bu cocuk efendi duzgun, guvenilir biri. Ama bakisirken bile bana guven veremeyen bir erkek , kendi karakteriyle celismiyor mu sizce de?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış düşünüyorsun. bende herhangi biriyle göz göze dakikalarca bakabilirim. bunda yanlış anlaşılacak bir durum yok bence

0|0
    0|0
    • Tanimadigin sadece okulda iste vs karsilastigin insandan bahsediyorum yalniz. Ne kadar surdurulur ki o bakisma. Bir sonuca varilmaz yani?

• Yo guluyordu gozleri parliyordu da cok ictendi. Ama gozlerini hic ayirmadan bakmasi urkutucuydu yani :D

• o zaman bilemiyecem. sen takıntı yapmış olabilirsin

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • hoşlanıyordur senden ama bir türlü adım atamıyordur öyle insanlar utangaçtır... buda çelişki değil çekingenliktir

0|0
    0|0
    • Hmm evet bu dq olabilir :( ama ben cok ters dusundum yani ayip olarak degerlendirdim cunku gozumun onjnde benden bahsettigi belliydi. Yuz vermedim ama aslinda cok da ilgiliydim. E hakli olarak o da baya bir azaltti hatta bakmiyor pek. Hani acaba diyorum sansim var midir daha?

• Of sorun benim de cekingen olmam. En fazla birlac saniye bakabiliyorum onu yaparken de baya ciddiyim yani suratimi asmiyorum ama :D gulemiyorum da... Ama soyle gecen mesela karsilastik. Ne bana bakiyor direk ne de bakmiyor hani anlatmasi zor. Selam versem baksam gulsem karsilik verecek gibi gibi.

• eee sende öyle yap hal hatır sor gerisi kendiliğinden gelir galiba :D

• Aşık olmuştur

0|0
    0|0
    • Asagidaki yorumlari okuyup kendi fikrini yazar misin?

• Eger dogruysa gecmis midir şu an o his?

• İnternete aşık olan erkek davranışları yaz oku. Bende aşık oldum bilirim yani. Senden korkar ters bişey söyleyeceksin diye çok korkar. Sen kedi o fareymiş gibi düşün. Git ve selam ver soracak birşey bul konuşcak bişey bul bulunur illa en kötü şu sorumu çözer misin de bir şekilde açılır muhabbet. Yoksa çocuk platonik aşk yaşayacak:D

Yükleniyor...