İliskiye baslama asamasinda karsi cinsin seni ne amacla istedini nasil anlarsin?

Biriyle iliskiye baslama asamasindasin ve baslamadan once korkularin var diyelim cinsel yonden kullanilmak istemiyosun karsi tarafin amaci nasil anlasilir?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Daha hiç öyle kötü kızlara denk gelmedim :/
    Ama anlarım diye düşünüyorum ona seslendiğimde verdiği ilk tepki veya ben konuşurken mimikleri, bana karşı takındığı edep, aramızda geçen muhabbetin seviyesi ile.

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya bu cok sacma bir dusunce

• Sanırım cinsel yönden kullanılmak konusunu senin kadar ciddiye alan biri değilim o yüzden bu düşüncem sana saçma gelmiş olabilir ama emin ol bu ufak şeyler belirler herşeyi. Bu konularda ve yazmadigim bir kac konuda daha artı tik alan kişiyle aradamzdaki şeyi ciddiye alırım.

En İyi Kız Görüşü

• bellı eder kanısındayım. acelecılık senı daha kısa surede opmek veya bıryerlere goturmek ya da nıyetını bızzat bellı edıp soyleyerek ılıskının amacını belırler.

0|0
    0|0
    • Beni hemen opmek istemesi beni o yonden mi istiyor anlamina gelir?

• Yasayip gorucez Artik sans vermeden anliyamam

• tabııkı ama sana tavsıyem.. onyargılı yaklasma... yanı adam belkıde cıddı gercekten senı sevgılısı olarak goruyor ve, bu amacla yaklasmıyor. bunuda anlarsın davranısından tavrından sozunden... yanı bıraz senın hıslerın, bırazda karsı tarafın tutumu.. hayırlısı olsun <3

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17
  • karsi cinsler birini yalniz 1 amacla ister o da seks. sevgi, arkadaslik , anlayis vs. bunun etrafinda gelisir. sekssiz ask, romatizm falan olmaz arkadaslar. sen kendi zevkin icin istemedigin birseyi zorla yapmadigin surece de cinsel anlamda kullanilmis sayilmazsin. sevismek iki kisilik bir eylemdir, sen edilgen bir obje degilsin bir bireysin. kendini objelestirirsen kullanilirsin. oldukca basit.

0|1
    0|0
  • böyle bir dünya yok kullanılmayı düşünmek yerine karşılıklı istekler olduktan sonra böyle sorunlarda kalmaz

0|0
    0|0
  • Kobrayi cikarana kadar anlamazsin

0|0
    0|0
  • Konuşarak

0|0
    0|0
  • Seninle seks istiyorsa zaten anlarsın :)

0|0
    0|0
    • Onu istemiosa nasil anlarim Yani beni hemen opmek istemesi beni o yondenmi istiyor anlamina gelir?

• İçinde ona karşı bişiler varsa buluşursun ama bu arkadaşçamı yoksa sevgi anlamındamı buna karar vermen lazım, Senin doğal davranışın ona rahat gelmiştir ya da sıcakkanlısındır, ama ilk buluşmada yapılmaması gereken bir hareket olmuş :)

• Evet bende ole dusundum bakalim 2 inci bulusma nasi olcak duygularimdan Emin degilim

• iliskiden sonra anlaşılır

0|0
    0|0
  • niyetim kötüysee direkk isterimm :DD

0|0
    0|0
  • Artık kızların erkekleri cinsel olarak kullandığı bir dönemdeyiz aslında erkeklere seks teklifi yapılıyor kızlar tarafından

0|0
    0|0
    • Onumu sordum

• Orası seni ilgilendirir

• Saf Asaf gelen görüşe de saçma diyo :D

Benzer Benceler

Yükleniyor...