Neden böyle bişey dedi sizce?

Tam olarak ne zaman tanıştık bilmiyorum 1-2 önceydi sanırım. Bir kaç gün konuştuk sonra konusmadik yanlış anlaşılma yüzünden gitti . Aradan biraz zaman geçti mesaj attı ozur diledi şu an konuşuyoruz sevgili olarak.

Benim biraz kilom var bugün bana seni ailemle tanistiricam makyajını kilonu dengele ailem otoriter falan dedi.

Kendine çeki düzen ver dedi. 1 ay süre vermiş bana.

bir insan niye böyle bişey söyler? Ben senle mi evlencem ailenle mi?

Bende dayanamadım tamam merak etme seni utandirmam dedim. şu an çok pis morelim bozuldu
Güncellemeler:
Ailesi beni biliyormuş ve beni bekliyorlarmis falan.

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

65
  • O kiloyu ne sen verirsin ne de o seni ailesiyle tanıştırır su varki seni bu haliyle kabul etmişse bir daha acmasin ağzını ne sebeple kilo ver diyebiliyosun sen ya aileyi bırak zaten herkes kilo alıyor ne yani kilo almayan gelin mi istiyolarmis sana tavsiyem kilo konusunda görünüş konusunda neysen öyle kal o seni o halimle beğenmiş şimdi değiştirmeye kalkamaz kalkmamali

2|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum zaten artık sogudum

• Seni mi beğeniyor yoksa bedenini mi anlamış değilim.(yanlış anlaşılmasın dış güzellik) seni seven insan 50kilogramkende 150kg ikende sever bence pek takma :)

2|0
    0|0
  • ay sakin sakin soruyor bir de. cikar onu hayatindan gotlege bak ya

2|0
    0|0
  • ne tamam diyorsunki simdiden böyle yapan evlenince neler yapmaz...

2|0
    0|0
    • Tamam demesem uzattikca uzatıyo gitsin 50 li kilolarda çıt kırıldım bir kız götursun ailesine sinir oldum

• tam iste bunu dicektin ve defedicektin. :(

• Sacmalama ya uyucak misin bide dediklerine? Resmen seni oldugun halinle kabul etmemis. Kendinden baska kimse icin degisme.

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimal yalans oyluyo. Ozaman alisinegor e kiz bulsun kiloyla makuajla nealakasi var seninde kabul etmen sacmalik

1|0
    0|0
  • Eblilik iki insan arasında değil iki aile arasında olur

0|0
    0|0
  • Ayrıl bence

1|0
    0|0
  • Evleniceksen de, evlenme o adamla. Uzak dur.

2|0
    0|0
  • Adam oteritermiş usta çok net konuşmuş

0|0
    0|0
  • aklın varsa ayrılırsın o kadar net!

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...