Kimle tanışsam konu dönüp dolaşıp cinselliğe geliyor neden?

temiz bir ilişki istiyorum arkadaş ediniyorum konu dönüp dolaşıp cinselliğe geliyor bu durumdan çok sıkıldım kızlar duygusal bakıyor erkekler neden böyleler?

0|0
1866

En İyi Erkek Görüşü

• - Yaşın doğru ise, bu yaş zaten bireyin kendi vücudunu tanıma, cinsel ve içsel kimliğinin belirlendiği yaş zamanlarıdır.
    - Yaşın yanlış ise, iletişim kurduğun insanları doğru seçemediğin anlamına gelir.
    - Yaşın doğru veya yanlış bile olsa Görsel medya ile sürekli olarak erkeğin ilkel benliği fazlaca uyarılmaktadır. Bu sebeple yaş grubundaki erkeklerin genel bakış açısı cinselliktir. Bayanların genelde hiç farkında olmadan en büyük hatalarından birisi "ya canım bunda da ne var" diyerek özgürlük adı altında karşı tarafı nasıl etkilediğini veya etkileyeceğini hiç düşünmeden giydikleri kıyafetler, yaptıkları yaşlarından büyük makyajlarda bu durumun sebep ve sonuçlarından birisidir. Bence.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence insanlar arasında hormonların dengesini bozan bir tür bulaşıcı virüs saldılar cinsellikle bulaşan... artık çoğu bu hastaliktan muzdarip...

0|3
    0|0
    • Tabi dünyanın %60ı da bunu yutuyor ((: yutmayanlardan olmamız şart

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1765
  • Bak bu birincisi bayandan kaynaklanıyor. Biraz ağır top olmanız gerek. Erkek bu konulara girmeye tenezzül bile edemesin.
    İkincisi, toplumda erkeğe böyle bir özgürlük tanınmış sanki "ne var yeaa, erkeksin yapacaksın tabi" der gibi bir algı var. Halbu ki kendi kız kardeşleri ablalarına yapılsa onlardan namuslu olan kimsede yoktur. Bu ironiyi anca karakter çözümler.

0|0
    0|0
  • Benim umrumda bile değil. Öylesine kafa dağıtmak için takılıyorum... Doğru düzgün sorular olursa ciddi cevap veririm, yoksa gırgırına takılırım, rencide etmeden...
    Benim olayım bu burada abicim...

0|0
    0|0
  • Vala çağımızın probleminden bahsediyorsun.. "CİNSELLİK".. Bu sadece Türkiye de değil tüm dünyada problem.. Ee tv dizileri, reklamlar, daha büyük genelleme yaparsam içinde bulunduğumuz kapitalist sistem insanları buna yönlendiriyor.. Maalesef günümüz erkeklerinin "çoğunun" gençlikte düşündüğü tek şey "cinsellik' .. tabi yine de genelleme yapmaman lazım.. Ha son olarak bu biraz da seni yaşadığın çevreyle de alakalı..

0|0
    0|0
  • Köpeğe Yemek Verirsin Doyar Yine Sana Sadıktır Ama İnsan Özellikle ülkemizdeki ruh yok ruh karnı doyunca yüz cevirir karnı ac olunca kopek gibi olur hangi kızla tanışsam bu hep böyle iyi niyetliligimden faydalanıyorlar artık herkes olmus ruhsuz sadakatsiz hayvandanda aşağılık

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde, fiziksel zevkler ve ihtiyaçlar varken kızlar neden böyle diye ben de sorabilirim. Cinsiyet farkı, hormonların davranışları yönetmesi, tarih boyunca oluşan evrimsel gelişim vs vs. Hangimizin ideal olduğunu söyleyemem, ama erkekler ilkelken, kadınlar yalan bir modernlik içindeler.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin genelinde bu böyle doğasında var işte ama böyle hayvani içgüdülerle beraber olduğu, çıktığı ya da seviyorum dediği bayana ilk günden seks isteğiyle yaklaşmakta saçma evet her kadın ya da erkek bir değil ama..

0|0
    0|0
  • Bakin kizlar beni iyi dinleyin cinsellik olan bir iliski kirli degildir. Cinsellik katmadan iliski ancak 55 yasindan sonra olur. Yani sende bosuna kurcalama cinselligi sohbettine ayak uydur. Ama istemiyorsan sevgili falan olma kimseyle.

0|0
    0|0
  • ısmarlama olmaz o işler.. ya tutkuyla başlar aşık olursun ya duygusuz başlar iyi insan bana sırnaşmıyo dersin ama mutsuz bir ilişki olur ya da cinselliği dozunda yaşarsın tutku olmasada heyecan olur aşk olur.. seç birini :)

0|0
    0|0
  • sen sevgili aramıyorsun arkadaş arıyorsun da ondan. Çok iyi kanka olduğum kız arkadaşlarım var mesela onlarla konu oraya gelmez ama sevgili isek bir süre sonra kendiliğinden oraya varıyor zaten. He zorlama varsa o zaten her türlü yanlış

0|0
    0|0
  • Cinselliğin ilişkiyi kirleten bir unsur olduğunu düşünmüyorum.

0|3
    0|0
  • yanlış kişilere denk gelmısın her erkek öyle diye bir kaide yok fakat coğunluk öyle düzgün birini bulmak zor her anlamda

0|0
    0|0
  • Erkekler bakar bakmasına bakma hangi duyguyla baktığına bak seni severek mi bakıyor duygusuz bir madde olarak mı

0|1
    0|0
  • sen getirrirsin vala hiç kendini soyutlama buna bir cıta koyarsan cesaret edemezler..

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar genelleme yapma demişler ya, işte özelden onlarla sohbete başla. En fazla 2 gün veriyorum. Sonra usul usul o mevzulara girerler.

1|0
    0|0
    • Yok be abi gerçekten genelleme yapmamalısın

• @Naughtybynature Aldım seni takibe. Sıkıntılı bir görüşünü göreyim biterim hemen dibinde haberin ola.

• Göremezsin abi.. Absürt şeyler yzabilirim.. kızabilirim sövebilirim.. Cinsellikle alakalı yazabilirim.. Ama asla kimseye sarkıntılık yapmam.. Takibe almana gerek yok zaten profilim açık ((:

• Asla bir kıza cinsel obje olarak bakmadım. Sorun sende tanışacağın insanları iyi seç

1|0
    0|0
  • Vallahi kardeşim doğru söylüyorsun ben bu sebepten dolayı duygusal ve fiziksel bağa gitmesin arkadaşlık diye hiçbir kız arkadaş edinmiyorum.

0|0
    0|0
  • Milletce yokluk içindeler. Kendilerini burada tatmin etmeye çalışıyolar işte. Öyle bir imada bulunurlarsa bas engeli gitsin

0|0
    0|0
  • ama bu son derece normal değil mi?*aşık olduğun bir erkeğin tam evlilik zamanı sana ben gayim demesi ya da bende cinsel sorunlar var demesi seni mutlu mu eder? evlenir misin o erkekle?

0|0
    0|0
  • Sanaldan bahsedıyırsan normaldır. Gercekte ıse sanssızlık. Dogru kısı cıkar umarım.

0|0
    0|0
  • Normal arzulayabilir dogal bise bu asiriya kacmamak kaydiyla akilli bir kiz konusuldugunda sohpeti bitirir tekrar normal konuya gelene kadar

0|0
    0|0
  • Yoksulluk cinsel açlık.. Türk erkeklerinde olduğu kadar kimse de yok (:

0|0
    0|0
  • Doğanın kanunu! Hiç kimseyle muhabbete girmezsen bu tarz sorunlar yaşamazsın!

0|0
    0|0
  • Uçkurcular yazıyorda ondan :) herkes elinde olmayana saldırıyor işte. Cinsellikten konu açılınca Sabun resmi at onara susarlar.

0|0
    0|0
  • kızlar tipi hoş suytarı kılıklılardan yani kötü niyetli melek yüzlü şeytanlardan hoşlandığı sürece bu böyle devam eder

0|0
    0|0
  • Sen yanlış erkeklerle karşılaşmıs olabilirsin. ya da baştan çıkartıcı bri caziben varsa ondan olabilir. Öyle insandan uzak dur hep

0|0
    0|0
    • baştan çıkartıcı bir cazibem yok

• o zaman karşındaki insanların abazalığından kaynaklanıyor da olabilir.

• ihtiyaçlar piramidinde cinsel ihtiyaç bizde daha önce geliyor. BBC de bir belgeselde görmüştüm. beyinle alakalı aslında uçkurlar değil.

0|0
    0|0
  • duygu olmadan bahsetigin sey cok anlamsız geliyor bana genellemelerinizden bıktım

1|0
    0|0
  • Çünkü aşk kelimesi insanların birbiri ile sevişmek için uydurduğu bir kılıftır sen hiç içinde seks olmayan bir aşk gördün mü? Ben sahsen görmedim.

0|0
    0|0
  • Yaşa, öldür, tekrarla
    https://youtu.be/baUbExIo2gs

0|0
    0|0
  • hıhı tabi canım tabi tabi bütün kızlar işin duygusal boyutunda zaten

0|0
    0|0
  • Buradan erkek bulursan sadece bu olur çünkü hemen hemen herkez karaktersiz

0|0
    0|0
  • emekki bulduğun arkadaşlar sana insan gözüyle değil et parçası olarak bakıyor doğru insan değiller

0|0
    0|0
  • Senden dolayıdır belki bir işaret bir umut veriyondur bilip bilmeden :D

0|0
    0|0
  • Yani Bence Sıkıntı sende. Yani Hemen bayrakları suya indiriyorsun. Ona teslim oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Ekmek, su gibi bir ihtiyaç o da. Rahatsız oluyorsan en başından söyle şu konuyu hiç açma diye

0|0
    0|0
  • Artk hersey para ve bacak arasi ayriliklar sevgiden soguktu beni

0|0
    0|0
  • siz bütün erkeklerin gay olduğunumu düşünüyorsunuz tabiki cinselliğe gelicek uzaydamı yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • sanaldan bahsediyosan tabiki oyle olur duygusallık bekleme hiç

0|0
    0|0
  • KLötülerine denk gelmişsin...

0|0
    0|0
  • Ayni sorunu yasiyoruz kime guvensem sapik çıkıyor

0|0
    0|0
  • Bende bende. Tiksindim hepsinden 😔