Bir yardimci olun?

Arkadaslar bundan iki ay once bir cocukla tanistim tanismamiz gercekten cok basit beni gordu numarami istedi falan filan her neyse daha ilk bulusmamizda beni optu normal karsiladim sonraki bulusmalarimizda bana dokunmak istedi vucudumu tanimak istedigini soyledi izin verdim ki bende onun vucudunu tanimak istiyodum neyse bir gun arkadaslarla oturuyoruz ben benimkini anlattim kizlar bana salakmisin o seni kullaniyor falan diyip aklima girdiler neyse bende gaza gelip ayrildim zaten sevmiyordum basit bir hoslantiydi ayrildiktan sonra onu cok ozledim nerdeyse sevgiden gozum kör olmusti mesaj attim ve tekrar bulustuk bana sana karsi hic bisey hissetmiyorum sadece cok seksisin ve bu beni etkiliyor dogrulari konusmak gerekirse dedi ve sevismeye basladik sonra bir an napiyorum ben sevgilim falan degilsin dedim ve yanindan gittim şu an hala onu arzuluyorum ve cok seviyorum ama o bana karsi bisey hissetmeyip beni kullaniyor ne yapmaliyim

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Canim sana herseyi acik acik soylemis adam, eger bunlari Kabullenmesi kolay ben yine de sansimi deniyecem diyorsan buyur, ama yok ben ask istiyorum evlenecek adam ariyorum dersen iste o zaman yanlis yoldasin malesef..

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya nolcak git bulus insanliga yeni su giderleri acilsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • sende onu kullan keyfinee bak bnide kullanabilirsin :)

0|0
    1|0
  • ne yapacan adamın fuckbadysi olmuşsun :)

0|0
    1|0
  • Unutursun kimler unutmadı ki...

0|0
    0|0
  • Uzak durmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...