Kızlar, İlk buluşma da erkek sizi opse ne dusunursunuz onun hakkında?

İlk buluşma da erkek sizi opse ne dusunursunuz onun hakkında?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadasimla ilk gorusmemiz aniden ooldu aksam uzeri evimin önüne geldi üzerimde pijamalar o anin heyecaniyla kendine bakmiyorsun bile birde ilk gorusme nasıl davranirsan oyle akilda kalirsin sonra asagi bir indim karsimda sarildik istemsizce gerceklesnis olabilir yanagindan öpim derken o basini cevirdj kucuk bir opucuk kondurdu yani demek istedigim zamanlama ve kisinin davranisi özellikle güvenmek onemli alenen bir toplumda ya da tenha bir yerlerde boyle birsey yapmis olsa tokadi yer yuzumu goremezdi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes bende tam onu dusunuyordum cok romantik bir yere goturucem bgn bulustuk iste yarin sevgilim olur musun dedikten snra opsem diye dusunuyordum ne der ne tepki verir bir daha konusur mu benle ya da hosuna gidip daha mi cok oper kizlar bunu nasil anlicaz bir isaret filan veriyor musunuz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

44
  • Reis ilk bulusmada opersen korkutursun ama bosver onu senle gece cikalim ben sana ilk bulusmada opecegin hatun ayarlarim

0|0
    0|0
  • Tepki gösterilcek bişi yok.
    Canı kaynar öper, öperim, öpülmeli, öpülsün, öpüşelim, öptürülsün, öp öp öp doyamadım qwqew 😂

0|0
    0|0
  • Tepki olarak tokat atar uzaklaşırım. Abaza diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • tokalaşma okey ama dudaktan öpmesi ne münasebet canım öyle şey mi olur

0|0
    0|0
  • İkinci buluşma olmaz

0|0
    0|0
  • Öptürmem :/