Kızlar, Kadınlar Nelerden Etkileniyor?

Sizlerden tek ricam hayatta en mutlu ve biz erkeklerden duymak istediginiz hoslandiginiz davranislar nelerdirr. Nasil bir erkek olsun istersiniz😉😊

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Sahiplensin be canisi. Ezdirmesin kimselere, hem yeri geldiginde sözünü gecirsin hemde benim kararlarima saygi duysun. Dozunda olsun hersey, kiskansin deli gibi özlesin. Öyle canim cicimli laflara gerek yok seni seviyorum bile demese olur. Sözlerle degil attigi adimlarla sevdigini göstersin😊

0|1
    0|0
    • Hmmm saygi duyuyorum canisi tabi bunlar hep karsilik bekleyerek mi yoksa karsiliksiz mi?

• Mesala canisi savasmayi bilecek. Her kücük zorlukta eyvallah diyip cekip gitmicek. Ayrilalim dedigimde bile masaya yumrugunu vurup birakamazsin diyip sahip cikacak. 5-6 saat haber alamadiginda deliye dönücek merakindan korkudan. Öyle bir sahiplenicek ki beni, yoldan gecen erkekler bile basini eyip gecicek yanimizdan. Ezdirtmicek kimselere, ezmicekte. Destek cikicak her konuda. Uyaricak beni yanlislarimda. Ansizin aricak gece özledim sesini diye. Ya vallah canisi anlat anlat bitmez böyle bir insan olmadigi icin varsada bile beni bulmicagi icin bos yaziyorum😄

• Senin icin hayirlisi olur canisi insallah hersey gonlunce olur. Sakin sunu unutma bir insani tanimak icin zaman gerekli hicbir konuda acele etme hayat daha cok uzun bazi deneyimler edineceksin bu hayattan kendine sanirim ders cikaarmissin tecrube kazanmisin. Neyse canisi tek dilegim seni hayat ruzgarinin seni en mutlu edecegi durakta birakmasi dilegiyle kal. Hep gul hicbir zaman solma hep mutlu ol hayata karsi boyun egme hep sev hicbir zaman pes etme canisi...😊😊😉

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • Kahveme çikolata ol :-D ♥ ♥ bu sözu çok seviyorum

0|1
    0|0
  • paraaaa 😀

0|0
    0|0
    • Paradan mi etkileniyorsun😄

• Pekala bende para var ev var araba var sirket de var.. Eeeee bunlar bana ne kazandiriyor bana kazandirdigi tek sey cevremin ve akrabalarimin gercek kisilik ve karakrerini gosterdigi icin utanc duyuyorum her sey yalan iki dudak arasinda donuyor

• aynen oyle 😊 tek bayanlarlada alakali degil, ayrim yapmicaksin tum insanlar ayniiiiii😊😊😊 cinsiyet falan ayirmaya gerek yok 😁

Benzer Benceler

Yükleniyor...