Yaninerkekler çıtı pıtı incecik kızlarla mı takılır yalnızca?

Ben ne kadar zayıflasam da bacaklarım dolgun omzum genış belim ince göbeğim yok popomda var yani sırf bu yüzden benden biraz zayif biriyle çıkamaz mıyımm? Yani bakışıyoruz biriyle ama çocuk benden zayıf ben kılolu değilim cocuk zyıf:(

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Çıkabilirsiniz, fakat günümüz nesili ergenlikten yeni çıkan olgunlaşmamış zihinli kişiler sadece dış görünüşe göre beğenip güya sevgili vs. Tarzı şeyler diyim flört lesiyorlar ki çoğu 1 yıldan kısa sürüyor. Elbet senden hoşlanan, hoşlanacak zarif ( sizin tabirinizlede zayıf) birileri olacaktır hayatta. pek aldırış etmeyin bekleyin fakat o an kapı çaldığında da acmamazlik yapmayın :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende ayni sekil cocuk benden zayif ya az daha zayif olsam kemik torbasi olcam busefrde 😂

1|0
    0|0
    • Yaaaa bakar mı dersin bize kanki😂😂😁 bı srkeğin bacagı neden incecik olurki ya ahjs

• Kisiye gore degsir be kanks 😂haha ya duruma bak disarda goruyomda hepsi zayif zayif 😄😄

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Ne var yani? Şişmanların hepsi evde mi kaldı? Sevdiğim bir kız tipisin.

1|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe değişir bu ya. Ben şahsen biraz balık etli severim. Çok zayıf hatunlar ilgimi çekmiyor

1|0
    0|0
  • hüsnü kuruntu bu sendeki takma kafaya böyle şeyler kısmet denen bir şey var onu bil sen yeter.

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...