Nasıl sevgili bulunur? Nerelerden temin edilir? Ne zaman elde edilir? Dış görüntü etken mıdır?

öncelikle kendimi çok yalnız hissediyorum. 21 yaşındayım sadece bir tane sevgilim oldu o da 1 hafta sürdü anlaşamadım zıt fikirler. Neyse dış görüntü etken mi bilmiyorum ama tipsizim açıkçası ama bakıyorum benden daha çirkin daha kiloluların sevgilisi var üstelik yakışıklı tipler. pek makyaj yapmayı da sevmiyorum yaparsam da belli belirsiz oluyor. Bazilari sanal alemden buluyor ben öyle istemiyorum. Bu konularda çok acemiyim hiç anlamıyorum da normal hayatta da çok çekingenim.
Güncellemeler:
Arkadaşlar bakım denince makyaj mı geliyor aklınıza kişisel bakım yapıyorum tabiki fakat makyaj pek yapmam çok yapmacık geliyor nasıl desem sanki kandırmak gibi zaten seni makyajsız görecek yani neden yalan dolan oyun yapıyorsun.

0|0
830

En İyi Erkek Görüşü

• 1 kadının sevgili bulması okadar kolaydır ki bir kere sosyal medya ya girip kadın yazıp profil açması bile yeter yüzlerce kişinin ona yazması için. Sen neden yanlızsın biliyormusun? sana göre biri olmadığı için herkesi kabul etmediğin için. Aslında istesen buradan ya da faceboktan ya da real den okadar çok erkek bulursun ki sen bile şaşarsın kendine. Ama sen bunu değil özel olanı istiyorsun özel olan karşına cıksın diye uğraşıyorsun işte bu yüzden kimseyle çıkamışsın sevgili bulmak kolaydır peki sana yakışanı bulmak kolay mıdır? önce bunu sormalısın kendine

0|0
    0|0
    • Aynen beni benden iyi tanıyorsun desem yeridir. Tamam evlilik olmasın ama yinede özel bir şeyler olsun istiyorum bir paylaşımımız olsun saygı duyalım istiyorum ayrılmamız da bile asalet olmalı düşman olmak kin beslemek vs bize uzak olmalı özetle ucuz basit şeyler istemediğimden kaynaklı bu haldeyim diyebilirim

• aşk zaten basit birşey değildir ki aşk duyduğuna öfke duyarsın aşk duyduğuna kin duyarsın aşk duyduğunda mutluluk huzur duyarsın seversin sevmek istersin ve bunu yaşamak istersin ayrılığın bile ingilizce atı gibi asil olur aşkı duymak için önce aşık olmalısın ama aşık olurken de aşkı yaşatmalısın işte o zaman gerçek sevgiyi tadarsın tabi bunlar var mı? diye sorduğunu hisseder gibiyim ama işte o yok ama bir gün karşına çıkarsa bil ki o cok özeldir ve cok özel kalacaktır.

• Bu zamanda bunlar çok zor işte

En İyi Kız Görüşü

• hah işte. benim gibi işi anlamayanlar varmış. millet öpüşünce, el ele tutuşunca falan sevgili oluyor. ben adamla seviştim seviştim, kıskanınca noluyor dedim, meğersem sevgiliymişiz. keşke daha önce söyleseydin ona göre ben de şeyapardım dedim, az kalsın beni terk edecekti. ben daha yeni anlamışısım sevgili olduğumuzu, o beni bırakıp gidecek. dur dedim, dil döktüm. anca.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

729
  • oo 21 yasında ve 1 tane sevgılın mı oldu :O hemen heryere haber sal cık bıraz gez dolas hemen sıraya dızmen lazım bu asırda 1 tane sevgılı aman allahım basımıza tas yagar yoksa hemen sen kasar derecesıne gelebılmen ıcın bı 10 15 tane sevgılı yap cabuuuuuukkkk

0|0
    0|0
    • Kendini şu an komik mi sanıyorsun ciddi ciddi bunu düsündün mü

• komiklik olsun diye yazıldıgını düşündüren beynin bu soruları sorduruyor biliyorum

• Maksadı ne?

• Dış görünüm ilk bakışta etkendir. Mesela ben seninle tanışmak isteyecek olsam ilk başta dışına bakarım. Karakterini bilemem çünkü dışarıdan. Fakat arkadaş ortamında tanışssak karakterini beğenip çıkabilirim. Olay bu. Ama bakım önemli tabii. Güzellik neysede bakım muhim bir konu.

0|0
    0|0
  • Tatlım benim dış görünüş tabiki önemli. Ama eğer karşındaki insan yüzeysel bir tipse sadece dış görünüşe bakar. Bir insanı tanımadan sevmek aptallıktır. İnsanların seni tanımasına, guzel kalbini gormesine izin verirsen dıs gorunus 2. Planda kalır. Ama bir yandanda bence herkesten once kendin icin kendine bak. Kendi yuz tipine gore makyajlar dene o zaman kendinde tatmin olursun..

0|0
    0|0
  • Çekingenliğini üstünden atmalısın o halde.

Sivilde daha zordur. Sanal alemde sevgili yapmak daha kolaydır.

Benim öyle bir arkadaşım vardı , sanalda tanıştı 3 yıl takıldılar sonra da evlendiler. Yani sanaldan da sağlam ilişkiler çıkıyor.

0|0
    0|0
    • Ya tabi sağlam ilişkilerde çıkıyor da bana güvensiz bir ortam gibi geliyo bir de şu var seni sanal alemden bulan yenilerini de edinebilir ya da arayışına hiç ara vermez ilişki olması onu etkilemez

• Orası da doğru tabi ama şu var bide nasıl tanıştınız sorusuna bir site ismi vermek de çok basit duruyor be

• Evet ilk başlarda öyle gelebilir ama insanlar sonra sorduğu zaman ve sanal ortamda tanıştığınızı söylediğin zaman vay be diyorlar. Yani onlar için imkansızın gerçekleştiği izlenimi uyandırıyor. Hatta çoğu kişi helal olsun bile diyor

• Mesaj at tanışalım yüz yüze konuşmak lazım böyle olmaz

0|0
    1|0
  • Kuzum seninle uzun uzun kpnuşmamız lazım bu konuyu. Memleketin çevren konuşma yürüme tarzı iş çok uzun

0|0
    0|0
  • Ruh ikizim gibisin aynı ben 1 defa çıktım 1 hafta sürdü cekingenim acaba tipten mi kaybediyorum dedim tip sizler kilolular kızlar bayağı güzel bizde mi sorun yoksa durum ne

0|0
    0|0
  • Sulak yerlerde yetişirler, ömürlerini siz kısaltacağınız için uzun yaşamazlar, çiftleşmeye meyillidirler..

0|1
    0|0
  • Bence kendine bakmak güzel olmaktan önde yani sevgili bulmak bir kız için hiçbir zaman zor değildir.

0|0
    0|0
  • Herseyi akısına bırakmak gerekiyor, falzla zoruluyorsun gailba bazı seyleri...
    Beklnetiler de önemlidir, ilişkiden beklentin nedir senin İ?

0|0
    0|0
    • Beklentim özel olması evlilik delisi kızlardan değilim dedim ya ayrılık olsa bile düşmanca olmamalı aramızda saygı olmalı bir paylaşım olmalı.

• Güzel anlatıyorsun, kendini güzel ifade ediyorsun da neden yalnız olduğunu anlamadım.
      Neredensin çevrende hiç erkek yok mu ilgilenmiyorlar

• ALLAH'ın Yarattığı Kendini ve Diğer İnsanları Ayırmadığın Zaman.

0|0
    0|0
  • Memen ve kalçan iyiyse bulamamışsan gayet malsın demek ki.

0|0
    1|0
  • şimdi seni görmeden kuzum sana nasıl yardımcı olalım ama evet güzel değilsen işin zor

0|0
    0|0
  • okulda cafeler de falan filan yolda otobüste biryerede bulabilirsin

0|0
    0|0
  • arkadaşlarına söle onşar ayarlasın arkadas arkadasın sevgili bulucusudur sonucta :D

0|0
    0|0
    • Demeye utanıyorum :( bir de aracılığıyla olanlar da pek iyi olmuyo

• Sanal istemiyorum.

• ozman gidip konuşcan biraz telefonunu ver erkklere muhabbetini beğendiğinle işi ilerlet makyaj konusundada gözlere kalem hafif ruj abartma bnce :)

• gorucu usulu evlenir gidersin sen bakim makyaj sart kizim

0|0
    0|0
    • Vallahi doğru ben bu gidişle kesin görücü usülü giderim :(

• azmuhterem bakim daha on planda bu devirde bence @azmuhterem

• devir değişmedi aslında insanlar pisleşki acıkaca kim kiminle ne b*k yiyor beli değil iken bence bakım olur zamanla ama insanlik asla

• Sevgili arıyorum yaz ks ye mesaj yolla... Gelen teklifleri degerlendir.

0|0
    0|0
  • bana sans verirsen seninle tanismak isterim. lutfen ozelden yazarmisin?

0|0
    0|0
  • benım gibi dış görünüşten çok iç görnüşe önem veren bırını bulman lazım :D

0|0
    0|0
  • az kullanılmış sahibinden ucuza varsa bende istiyorum :D asdf

0|0
    0|0
  • aramakla bulunmaz bırak o seni bulsun canım

0|0
    0|0
  • Reserved. Cevabı bilen beni de aydınlatsın :)

0|0
    0|0
  • Gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bilmem paslaşabiliriz kardo hesabı :D

0|0
    0|0
  • aha ben varım yaa :-D

0|0
    0|0
  • Aşk en beklemedigin zaman buluyor insanı

0|0
    0|0
  • Kendine tipsiz deme

0|0
    0|0
  • hoslandıgın kısılere ılgılı olarak

0|0
    0|0
  • Sahibinden. Com olmazsa aliexpres. com 😎

0|0
    0|0
  • Arkadaş olabiliriz :)

0|0
    0|0
  • Ozelden mesaj at denemeye değer

0|0
    0|0
  • Resmini göre bilirmiyim

0|0
    0|0
  • sevgiliyi hangi amaçla aradığına bağlı

0|0
    0|0
  • Gönlü güzel insan

0|0
    0|0
  • ben varım kanka :d

0|0
    0|0
  • istemeyle olmuyor ki kısmet bnde snn gibiyim 23 yasındaym sadece bir kişiyle konustum oda 1 ay sürdü olmadı aynı zamnda cok cekingenm bnde bir sevgilim olsn istiyorm ama istemeyle bulunmuyor kii

0|0
    0|0
Yükleniyor...