Gerçekleri duyalım mı?

Karşı cinsi ilk gördüğünüzde dikkat ettiğiniz dış özellik ve huy nedir? Örneğin; ayakkabısı ve espri anlayışı. :)

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Abi direk kici basi giyinisi aksesuarlari gozleri makyaj hatlari bakisi durusu el lerin bakisi adim atarken ki hareketleri konusuyorsa ses tonu vurgu ve sozcukler. Zaten gorunce hepsine birden bakiyorum tek tek inceliyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ellerine tırnaklarına bakarım... konuşma tarzı karakterinden bir kaç tüyo verir zaten :)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

213
  • Saçı yeni yıkanmış mı?
    Tırnakları
    Dişleri
    Yemek yeme düzeni (ağız Şapur datma, Çay hupletme-hopurdetme dedikleri tabir)
    Diksiyon
    Sonrada Genel Dış gorunusu abartılı olmayacak kıyafetleri vs.

0|0
    0|0
  • Giyimine dikkat ederim ben. Giyinmeyi bilmiyorsa ne dikkatimi ceker ne de baska biseyi.

1|0
    0|0
  • Önce dış görünüşe bakarım. Kalçalar göğüsler falan. sonra bir yüzüne bakarım eğer o artist hiçbir şeyden memnun olmayan tiki ifade varsa devam ederim

0|0
    0|0
  • Bacak ve bel tamam ise saçlar ve gözler o da tamam ise konuşması bilgisi

0|0
    0|0
  • Konusmasi, sectigi kelimeler, insanlarla iliskisi, zekasi ve espri anlayisi kendine güveni. Dışta da diş temizliği başta olmak üzere genel temizlik

0|0
    0|0
  • Sakin bir duruşu düzgün bir fizik hafif de çekingenlik varsa sempatiklik katar

0|0
    0|0
  • etkilesin yeter... birde masadan kalkarken kalçasına bakarım...

0|0
    0|0
  • İlk önce elleri ayakları sonra oturması kalkması Vede ortamdaki davranışları , konuşması

0|0
    0|0
  • yok ilk olarak parmak.. :D

1|0
    0|0
  • Konusurken kullandigi kelimeler ve saclari

1|0
    0|0
  • Onunda bana dikkat edip etmemesi. İyi akşamlar.

1|0
    0|0
  • tipi

1|0
    0|0
  • yüzü :)

1|0
    0|0
  • tarzına yürüyüşüne gülüşüne

0|0
    0|0
  • saçları