Kız teklif etse tepkiniz ne olurdu?

arkadaşlar özellikle erkek arkadaşlari bir bayanla uzun süre bakışıyorsunuz o bayan sizi eklese konuşsa nasıl tepki verirsiniz olumlu ya da olumsuz? ben olumsuz tepkide verirsiniz diye düşünüyorum
Güncellemeler:
Kız teklif etse tepkiniz ne olurdu?

0|0
549

En İyi Erkek Görüşü

• olumlu olur tabiiki hatta gözümde dahada büyür seviyorsan hoşlanıyorsan bunu söyleyeceksin arkadaş

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

548
  • Ben olumlu tepki verirdim içimdende Allah razı olsun beni kocamn bir yükten kurtardı derdim hem bence bir erkeğin kıza açılmasından daha kolay bir kızın erkeğe açılması. Yani yolda bir kızı bir erkek durdursa kız ters tepki verse erkek sapık tacizci herşey olabilir her türlü konuma oturtulabilir ama bir kız aynı şeyi yapsa kız ne tacizci konumuna konulabilir nede bir başka bilmem anlatabildim mi :)

1|0
    0|0
    • çok mantıklı konuştun bencede öyle

• @LavantaKokuluGünler iyiy geceler

• teklif etmenın kızı erkegı olur mu bence olmaz seven sölesın

1|1
    0|0
  • Yaşa göre değişir. 25yaş altı kızı yatağa atarım 25 27 arası flört edip bakmalıyım 30 üstü direkt nikah (:

0|0
    1|0
  • biraz bayana biraz erkeğe bağlı şöyleki erkek dürüst ve arı misali hher çiçekten bal hesabında değilse bayana karşı bişe hissediyomu ona baakar bişeler varsa utana sıkıla bende seni der. ha çapkın biriyse kendini ağırdan satar ama sonunda kabul eder. yanlız istediğine ulaşınca olay biter.

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadigi durumlarda konusurum fakat kiz arkadasim varsa cevap dahi vermem

1|0
    0|0
  • 3-5 gün sevgilicilik oynamak içinse hayır derdim ciddi bir ilişki istiyorsa tamam derdim en baştan söylerdim

1|0
    0|0
  • bende oldu bu gayet olumlu oldu tepkim yaklaşımıda önemli tabi karşıdakinin daha sonra birlikte bir ilişkimiz oldu ama sonra ikimizde farklı yollara gittik

0|0
    0|0
  • geçen hafta başıma geldi, kız benden hoşlandığını söyledi ama ben kibarca reddettim. kız fazla zengindi beni aşardı, iç güveysi olmaya niyetim yok onla sidik yarıştıramam

0|0
    0|0
  • bakışıyorsak ve iletişime geçtiyse. ilk adımı o attığı için onun daha çok sevdiğini düşünür sevinirim.

1|0
    0|0
  • ben hep olumsuz tepki verdim ben seçilmem seçerim dedim aslında bir erkeğin yaklaşmasını mantıklı buluyorum kız erkeği kendine çekmek için bir şeyler yapmalı ve adımı erkek atmalı.

0|0
    0|0
    • utangaçsınız yaa

• ama bence yanlış düşünüyorsun utanmada olur

• utanma nedir yahu :/

• ben olumlu olurum. Erkek ne ise kadında odur ilişkide.

1|0
    0|0
  • Neden olumsuz olsun? İlk adımı erkek atmaz ilk adımı seven atar.

1|0
    0|0
  • iki bakmamızla havalara giren erkeklere teklif ederek egoman yapmayın nolur.

0|0
    0|0
  • Öyle biri olmuştu. Sürekli küfrediyordu. Kadınlarda aşırı güven iyi değil...

0|0
    0|0
  • sizde hoşlanıyorsanız olumlu tepki verirsiniz hoşlanmıyosanız olumsuz, hoşlanmıyosanız neden bakışıyosunuz?

0|0
    0|0
    • demi haklısın bişey sorcam en az dört kere bakan erkek hoşlanıyodur demi

• evet bakışma süresi oldu sınıftada dönüp dönüp baktın bu kıza yanında arkadaşların var onlar yukarı çıkıyor ama sen bu kıza doğru dönmüşsün ve bakıyorsun durum bu yorumlar mısın =)

• e illaki bir şey vardır güzelim yorumlayacak bir şey yok eğerki cesaretin varsa at adımını

• Bugun benle bakisan yarin baskasiylada bakisir eli gozu durmayan bir kizi ne yapayim..

0|0
    0|0
  • kız hoşuma gidiyorsa evet , hoşuma gitmiyorsa bir akşam çıkıp eğlenelim ya derim bakarım kişiliğine abi

0|0
    0|0
    • =) en az dört kere baktığın kız hoşuna gitmiş olması gerekmez mi

• hayır tanıyor gibi hissettiysem bakabilirim? , ya da gömmek için bakmışımdır hoşlanıp hoşlanmadığımı ben belli etmedikçe algılayamazsın

• gömmek ne ya

• Bana bir kız teklıf etse kabul ederim çekinmeyin çıkın çıkın gelin

0|0
    0|0
  • Etsin ne olur ki? Bizde fiş sizde priz var. Ha o olmuş ha o. Fark etmez

0|0
    0|0
  • Beni beğenecek kadar nasıl bir yokluk çekmiş onu sorardım

0|0
    0|0
  • Olumsuz tepki verecek erkek 1000/ 1 çıkar
    O da yusuf a. s gibi olmalı

0|0
    0|0
  • bana oldu hiç beklemediğim bir anda pat diye söylemişti :D

0|0
    0|0
  • baya bir şaşırırım şaka falan yapıyor derim kesin :D

0|0
    0|0
  • Konusmaya çalısırım terslemeyiz yani en çirkini bile olsa

0|0
    0|0
  • su zamanlarda zagten kızlar teklıf edıyor.. :D cok sasırlcak bı durum yok bnce :D

0|0
    0|0
  • Valla hemşerim ne söylesen haklısın olumsuz tepki vermekle haklısın

0|0
    0|0
  • neyimi beğendin zevksiz derim

1|0
    0|0
  • Normal bence

0|0
    0|0
  • Olumlu olur yani

0|0
    0|0
  • Yoo şaşırırm sadece :D daha iyi olur hatta

0|0
    0|0
  • etti kabul etmedim. etti kabul ettim

0|0
    0|0
    • nedenler?

• o zaman tadını çıkar :D onun gelmesini bekle dediğin gibi gelicektir ya da kaybedecektir .>) iyi geceler

• sanada =)

• Erkek etsin.

0|0
    0|0
  • Güzel olur hemen g*tüm kalkar :)

0|0
    0|0
    • bişey sorcam bu kızla bide bakışıyosun en az dört kere sende hoşlanmışsındr dimi

• sırf kız bakıyor diyede bakmıyosundr demi zaten baktığını görmen için seninde bakıyor olman gerekir demi =) =)

• Yanı banaka bakılır :)

• hoslanmıssam sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Hayır normal karşılarım.

0|0
    0|0
  • Var mı l*n öyle bir dünya :P

0|0
    0|0
  • Yoluna git bağyan derim

0|0
    0|0
  • olumluda karşılaya bilirim olumsuz da

0|0
    0|0
  • olumsuz kesinlikle olmazdı :D

0|0
    0|0
  • will be great

0|0
    0|0
  • Bence hiç bir kız teklif etmemeli.

0|0
    0|0
  • alışık oldugum bir durum desem? :)

0|0
    0|0
  • en güzel andır

0|0
    0|0
  • Problem yok hep erkek teklif edecek değilya

0|0
    0|0
  • Hayır olumlu tepki veririm.

0|0
    0|0
    • mantıklı zaten dört kere baktığın kızdanda hoşlanıyosndr demi

• Normal bir durum

0|0
    0|0
  • Oluml tepki verirdim sonra ziker birakirdim

0|0
    0|0
  • Kalbimi söküp alsınlar ben yalnız ölmeye razıyım

0|0
    0|0
  • bir kız vardı hoşlanmıştım 4 kere karşılaştık birbirimize baya bakmıştık numaramı yazıp küçük bir çoçugun eline verip götürmesini istedim kabul etmemiş bence hoşlanmamıştır :/

0|0
    0|0
    • oda değişik bir durum hoşlanmadıysan neden bakıyorsun

• ben hoşlandıgım için baktım oda baktı hoşlansa kabul ederdi verdigim numarayı diyorum yalnış anladın sen

• Olumsuz yönde

0|0
    0|0
Daha Fazla
3

Benzer Benceler

Yükleniyor...