Hoşlandıysam demekki?

Sizce bir erkekten hoşlanıyorsam ona belli etmeliyim (sevgilsii yok) ?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Duygularını paylaşmalısın pat diye söyleme sohbet ederken yavaşça konuyu aç. Tabi yaşı kaç? 18 19 yaşındaysa kız beni istiyor der 24 25 yaşındaysa kız bana aşık der. 30'unda ise beraber olmalıyım der

0|0
    0|0
    • Abi senin aklın fesatsa ben napiiyim? Bir kız olsun bana açılsın ben onun peşinden giderim... Başka kız mı kalmadı mı da seni seveni...

• Ne demk kuzum sizlermutlu olun ben olamıyorum

• Sizin sorun ne bizde sizinkini çözeliim :)

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilisi yoksa direk seni seviyorum diye söyleme ama "kadınların erkeklerden hoslanma belirtileri"var ya ordaki seyleri yap bence ki internetten bakarsa anlasın daha güzel oluyor bence öyle 😂

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

08
  • Yapistir, böyle seyler hem zamanla tukenir hemde zamanin tukeniyor...

0|0
    0|0
  • Şimdi Et ya da etme desek ne olur senin bir fikrin yok mu bu konuda :D

0|0
    0|0
    • Ya kendiside hoşlanıyor olabilir bilmiyorum mesela aynı ünv okuyoruz ve benim soy adım olmamasına ragmen beni ınstagramdan swarmdan buldu ekledi bazen göz göze geliyoruz bana baktığı oluyor. Benden hoşlandığını öğrenmem gerek 😀

• Çok uğraş vermiş soyad olmadan stalklamış bir dene bence :D

• Et bnce karşılık bulma ihtimalin yükselir

0|0
    0|0
  • Et tabi herseyi erkeklerden bekleme

0|0
    0|0
    • ya hoşlanmıyorsa aptal durumuna düşmezmiyim?

• herşey zamanla olur tabi benim gidip konuşmam bence biraz tuaf kaçar
      Ben bekleyeceğim
      Bence kızların işi çok zor
      Tamam seviyosun çıkıyosun ama erkekler çok dıla dönük anında başka kızdan hoşlanabiliyor kızlar bu konuda çok üzülüyor

• Sanki kızlar çok farklı tanıdıgım butun kızlar gitti ama ben inaniyorum benim olmasa da bırakmayacak olan KARAKTERLİ kızlar var.. tabi karaktersiz erkekler oldugu gibi KARAKTERLİ erkeklerde var yani anliyacagin karakter meselesi bence et seviyosan konus

• Hayir tam anlamamali ama yakin ol ona biraz

0|0
    0|0
    • Sürekli etrafındayım izliyorum onu farkediyormu bilmiyorum 😂 çok az belli ettim

• etme götü kalkıcak

0|0
    0|0
  • et et söyle direk :D leyla mecnun gledi aklıma :D

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...