Kendimden bir yaş küçük biriyle konuşuyorum ama iyi anlaşıyoruz sizce bırakmalımıyım?

Konuştuğum kişi benden bir yaş küçük ama yaşıtım gibi görünüyo iyi anlaşıyoruz ve kafa bir çocuk eğer erkek olsaydım garip kaçmazdı ama kız olduğum için acaba yanlış mı yapıyorum diye aklıma takılıyo bazen sizce ne yapmalıyım

0|0
1219

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1119
  • Ya kız erkek ne fark eder ya da ediyor bence saçma bir genelleme "erkek büyük olur"kafanız uyuyorsa sorun olmaz. Aşk ı kiminle yaşamak istiyorsan onu seç milletin genellemesine göre değil.

0|0
    0|0
  • Garip kaçmaz kim nereden bilecek. Bilse de kime ne... Bilakis belki daha çok kıskanırlar :) Çekemeyenler çatlasın kaaaaaardeşiiiim... :)

0|0
    0|0
  • Bunda garipsenecek bir durum yok. Size uzaktan bakan insanlar '' Aa şunlara bak aralarında 1 yaş fark var'' demezler. Eğer sen seviyorsan ve iyi anlaşıyorsan yaşı son sıraya bırak.

0|0
    0|0
  • Niye garip kaçsın. Yaş önemli değil devam. :) ama şahsen ben yaşımdan çok daha genç kızlardan hoşlanıyorum. Hatta şu an ilgilendiğim kız 8 yaş küçük benden.

0|0
    0|0
  • 1 yaş 2 yaş hiç önemi olmayan bir durumdur hoşlanıyorsan ya da seviyorsanız birbirinizi bence hiç bir önemi yok diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 1 yaştan bişey olmaz dıcemde. Şahsen ben yaşıtlarımla konuşurken bile rahatsız oluyorum erkek bıraz geç olgunlasıyo kızdan buyuk olması lazım bence

0|0
    0|0
  • Enteresan :) 1 Yaş Bazen Büyük Şeyler Değiştirebilir Ama Eğer Anlaşabiliyorsan 1 Yaş Sorun Çıkarmaz Sanırım.

0|0
    0|0
  • Önemli olan senin mutlu olman bazen 5-10 yaş bile farketmez zaten bence erkek birkaç yaş küçük olması çok daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Ya aşk yaşa bakmazz sen hayatına bak kalbinin sesini dinle...

0|0
    0|0
  • Kendimden 7 yaş büyük kıza hem abilik hem babalık hem erkeklik yaptım.

0|0
    0|0
  • herşey kafada , kafasının olmadığını görürsen bir an bile düşünme

0|0
    0|0
  • ne olmuş annemde babamdan bir yaş buyuk ama kırk yıldır evliler ve hala çok aşıklar

0|0
    0|0
  • 15 yaşındayken 16 yasında sevgilim vardı deli gibi seçebiliyorduk :))
    Ah o ergenlik dönemlerim..

0|0
    0|0
  • Ay kesinlikle birakma onu. Ne varmış canim 1 yas kucukse? Hic birsey olmaz, takma kafana

0|0
    0|0
  • arada ki bir kaç yaş hiç sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Ne varki 1 yaşta ya

0|0
    0|0
  • 1 yaştan bir şey olmaz bence :)

0|0
    0|0
  • Bunu bize değil kendine sor

0|0
    0|0
  • 1 yaş sorun olmaz

0|0
    0|0
  • 1 yaştan bişe olmaz

0|0
    0|0
  • Yaş kaç 16 mi

0|0
    0|0
  • bence bırakma

0|0
    0|0
  • Hayır bırakma.

0|0
    0|0
  • Öl sen bence

0|0
    0|0
  • Mantiğa bak.. anasini satim ys..

0|0
    0|0
  • 1 yaş o kadar da büyük bir fark değil bence.

0|0
    0|0
  • bırakma :D

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    0|0
  • saçmalama

0|0
    0|0
  • 1 yaştan bir şey olmaz.