Derdi neki bu salağın?

Sinifimda bir sarı ondan hoslandigimi zannediyo galiba ve baska bir siniftaki kizla uzun zamandir sevgililer. Her tenefus opusuyolar sariliyolar buraya kadar hepsi normal ama niye karsima gecip gozumun icine bakarak opusuyolarki :)))) ? Ondan sonra sinifta geliyo yanima oturuyo gozlarimin icine bakiyo resmen naber sinava calistinmi ben calistim gulumsuyo falan. Manyak ya ama gercekten cocuga karsi hicbisey yok bende sevdigim var benim lisede peki bunun derdi ne?

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

• Onunla ilgilendigini düsündügü icin hosuna gidiyordur

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

210
  • onun derdi ne bilmiyorum da rahatsız oldugunu belirt ve konuşma onunla bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • Bazıları kendini çok yakişıklı ve bütün kızları Etkilediğini sanıyor bence yüzune bile bakma

1|0
    0|0
  • belkide derdi olan sensin çocuk fiilen sana bir harekette bulunmamış

0|0
    0|0
    • Yapma yaa adam her tenefus sevgilisini alip karsima geciyo opusulecek tek yer benim karsimmi? Ondan sonra sinifta geliyo yanima oturuyo ya tam karsima sorular soruyo gulumsuyo. Simdi derdi olan kim?

• iyide sevgilisi ile karşında öpüşmesi sana ne ifade ediyor

• Ya gicik oluyorum sevgililer opusmeleri normal ama bilerek karsima gecmeleri beni sinir ediyo nispet yapar gibi.

• adam belliki her sınıfa bir şube açmayı düşünüyor

1|0
    0|0
  • Ya liseli misiniz mk

1|0
    1|0
  • Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Gruba 3. arıyorlar sanırım sen neden izliyosun :D

0|0
    0|0
    • Niye izliyim manyakmiyim karsima geliyolar bende basimi bile kaldirmiyorum gormemek icin.

• o zaman uygun bir dille senden uzak durması gerektiğini anlat olsun bitsin ilginç tiplermiş :D

• Gercekten anormaller :)

• Oha artik sinifta mi opusuluyor

0|0
    0|0
  • Fazla mal göz çıkarmaz kafasında olabilir.

0|0
    0|0
  • bir kere boz, daha köşe bucak kaçar yaklaşmaz. İlk golu sen atmalisin

0|0
    0|0
    • Perşembe günü beni izliyo derste soru soruyo dersle ilgili cevap veriyorum gözlerimin içine bakiyo neyse öğleden sonra yine aynı bu sefer dedim abartiyo yani konuşurken bende ona bakıyorum derdin ne gibisinden bu sefer guluyo ertesi gün yanımdan geçerken koluma vuruyo psikopat ya. Şimdi ben uğraşma falan desem aaaaa sen bunu nerden çıkardın dicek.

• Peki tesekkur ederim :)

• Rica ederim

• izleme bence

0|0
    0|0
    • İzlemiyomki o karsima geliyo ikidebir

• sende opuslerini izleme.. git sevgilin varsa o dakika onunla ilgilen. sen boyle bakıslar atarsan adam bişey zanneder peşine düşer tabi. takip etmeki varlığından haberin olmasın..

1|0
    0|0
    • Ya bizim arkadaslarla toplandigimiz biyer var lisede her tenefuste ordayiz o sevgilisini alip geciyo karsima gormemek imkasiz onlari gorunce kafami kaldirmiyorumki yerden.

• ben bak diyorumki bakışlarını uzaklaştır.. sevgilin nerde senin. baska okuldamı?
      yanına gelip konusmaya calısırsa direk soylee cekinme.. bak benim sevgilim var ve baska kişilerle konusmamı ıstemiyor. ve ben sevgilimi seviyorum.. soru sormayıp beni rahatsız etmezsen sevinirim de.

• Peki yorumun icin tesekkuler :)

Yükleniyor...