Rica etsem yorumlar misiniz arkadaslar?

bir cocuk var uzaktan akrabamiz cok sık gormem hatta hic gormem bir dugunde kisa bir sohbetimiz oldu iki gun sonra instagramdan eklemis beni yazdi felan senle konusmak tanismak istiyorum diye ben 18 yasindayim ve hic sevgilim konustugum biri olmadi bu zamana kadar aile ortamim ve yetistirilmemdende dolayi biraz huzursuz oldum konusmak istemedim o yuzden cocugada durumu acikladim ilk yanlis bisey yapmiyoruz sadece arkadasca konualim felan dedi sonra su an birdenbire oldu hazir degilim dedim oda peki beni unutma ama yine cikicam karsina dedi iki gun felan yazmadi sonra nedense hep aklima geliyodu bisey hissetmeme ragmen iki gun sonra yazdi yine istemsiz mutlu oldum... bunun facesi donuktu yazisma aninda dediki actim simdi geri dondurcam firsattan istifade hemen baktim profiline benim facem yok normalde arkadasmdn baktim bir baktim adinin yaninda baska kiz adi yaziyo ekran goruntusu alip buna attim sevglisi olan birinin baskasina yazmasi ne kadar dogru sence felan filan yazip cevap gelmesini beklemeden bastim engeli bana ulasabilecegi tek yer instagram baska hesabim yok ordanda engelledim iste bu arkadasindan felan yazdi dinle yanlis anladin konu baska felan yazmisti dinlemedim yine birbucuk hafyadir felan yazmiyo hoslanti felan olmamasina ragmen hic aklimdan cikmiyor ve surekli ruyamda goruyorum ya surekliiiiii neden sizce?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• senin suanki sorunun acaba yanlismi anladimm haksizlkmi ediyorum diye icinde bir dusjnce var inkar etsende acabalarla kalma bir aciklamasinj dinle gevelerse en azindan icinde suphe kalmamis olur ruyalardanda kuetukursun

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • O tür olaylara hiç girmediğin ve o kişi sana ilgi alaka gösterdiği için aklından çıkmaması normal anlattığın gibi ise uzak dur fayda gelmez :)

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun aşık olmuşsun

0|0
    1|0
  • okumadım

0|0
    0|0
  • özet geç

0|0
    0|0

Benzer Benceler