DOĞANIN GÜCÜYLE GÜLÜMSE

Signal

Uzun süre hayatına biri girmeyen erkek?

Bir arkadaşın aracılığı ile 1 ay önce bir çocukla tanıştım. Facebook messenger üzerinden konuşmaya başladık ama sürekli mesajlaşma şeklinde değil. Bir gün iki günde bir hal hatır sorma filan. sonra yüzyüze de tanıştık. Sonuç olumluydu tereddütlü gittiğim halde memnun kalmıştım, çok efendi biri çünkü. konuşmaya devam ettik. İkinci buluşma ben şehir dışına çıkınca dönüşe ertelendi. Ancak döndükten sonra buluşmayı geçtim doğru dürüst mesajlaşma bile olmadı. Mesaj atan hep o olurdu ve ben cevap verirdim konuşurduk. Ama döndükten sonra 4-5 gün filan hiç konuşmadık (döndüğümü biliyordu). Ben bir kaç kez selam verdim hatır sordum hep ilk yazan o oluyordu diye, karşılık verdi ama çok sürmedi muhabbet. Sonra bunun peşine 1 hafta ne ben ne o yazmadık. Artık ben bu iş olmıycak galiba diye düşünürken cuma günü hayırlı cumalar mesajı attı. Bir arada iyi geceler yazmıştı. kafam karıştı. Hiç istemeyen biri neden yazsınki dedim. Sonra bir sıkıntı var mı yok mu kendisine sordum en sonunda. O da en son lisede ilişki yaşadığını ondan sonra hep yalnız olduğunu böyle süreçlerden hiç geçmediğini ve baskı hissettiğini söyledi,üstüne basa basa da benden yana bir sıkıntı olmadığını veya benden kaynaklanmadığını söyledi. Ben de ona güzelce cevap verdim baskı hissetmesine gerek olmadığı sadecd tanıma süreci arkadaşlık süreci olduğuna dair filan. Asıl soruma gelirsem merak ettiğim şey erkekler gercekten böyle bir baskı veya stres hisseder mi uzun zamandan sonra birisi olunca ve alışık olmayınca? Tabiki o da insan ama ilk zamanlar birşey yoktu neden sonradan çıkar bu duygu? Ve son sorum bu zamana kadar hiç tel numaramı istemedi. Bu neden olabilir? Ben tel istemenin b
Güncellemeler:
Ben tel istemenin bir adım ileri bişi olduğu için buna daha hiç girişmediğini düşünüyorum. Ama yine de sormak istedim. Çok uzun oldu sabırla okuduğunuz için sağolun:) ( bu arada kendisi 24 yaşlarında ve memur mesleği gereği çok da yoğun)
Yok mu hiç yardım edecek Allahın bir kulu:(

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir his olmaz yeni biri ile tanıştığında tedbirli emin adımla ilerler sadece ama bu isteksiz gönülsüz birine benziyor zaman bırak bekle sen stres yapma kendine bırak o koşsun peşinden sen niye dert ediyorsun kendine

1|0
    0|0
    • Tanışmak isteyen oydu arkadaşı aracılığı ile iletişime geçti benimle. İsteksiz değildi yani. Normalde iyi gidiyordu ama sonra nolduysa artık... ya ilk başta ne olduğunu anlamadığım için belirsizlil beni çok rahatsız etmişti çok takmıştım. Şimdi onunla konuşunca rahatladım. Yani çok talmıyorum eskisi kadar ama içime bu sefer kurt düştü o yüzden sormak istedim

• Rica ederim :)

• nezaman istersen yazabilirsin :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • şu an o muhtemelen sudan çıkmış balık gibidir tahminim. Ne yapacağını biliyor olsa bile her adımı ölçüp tartma gereği hissediyor, Hata yapmaktan çekiniyor olabilir. Bir yandan da yalnızlığa alışmış bir insan hayatına birinin girmesini ne kadar çok isterse istesin, hayatına biri girdiğinde veya girmeye çalıştığında otomatikman sorgulamaya başlar. Yalnızlığın verdiği özgürlüklerin sınırlanması /değişmesi veya tamamen ortadan kalkma durumu , alışkanlıklarını değiştirmek zorunda olması vs vs. Karşı tarafı içten içe rahatsız etmeye başlar. Eğerki karşı tarafa karşı birşeyler hissediyorsan ve gerçekleşmesini istiyorsan Onu anlamaya çalış. Karşı tarafa ilişkiyi istediğini belli et ama kesinlikle aşırı derecede Üzerine gitme gidersen o da gider. Ancak orada olduğunu hissettir.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler. şu an umut verdi sözleriniz. Umarım dediğiniz gibidir. Nasıl hissettirebilirim peki varlığımı? Yani mesela nasılsın filan diye mesaj atınca veya cuma mesajı atınca muhabbetimiz çok kısa oluyor genelde. İlk başlarda daha uzun konuşurduk ve o devam ettirirdi. o başlatrdı. Şimdi onun kendini çektiğini bilmek beni de tereddüte sokuyor. Ne yazsam ne yapsam bilemiyorum

• Evet en iyisi bir süre daha bekleyip yazmazsa konuşup herşeyi açıklığa bağlamak ve netleştirmek sanırım

• Tabiiki de yoksa olan size olur

• Anladığım kadarıyla fazla ilişki kurmamış bu yüzden çekingen bir hayli nasıl yaklaşacağını nasıl kontak kuracağını da kestiremiyor bu yüzden senin yardımınla atlatabilir ılımlı yaklaş sen konu aç.

0|0
    0|0
    • Ya aslında başlarda öyle çok çekingen gibi değildi yani en azından mesaj atıp nasılsın diyordu veya iyi geceler filan diyordu. bir anda çrkinmiş olamaz heralde. Ya da zaman geçtikçe sorumluluğu daha da çok hissediyor olabilir mi?

• Evet ben de o iki ihtimali düşünüyorum. İkinci ihtimal o kişinin yapcağı bişey değil gibi. Yani canım sıkılınca konuşayım istemezsem yazmayım diyen tiplerden değil. O yüzden bı kadar çok takılıyo kafama. Yine dd tabi insanları tanımak zor. Yanılıyor olabilirim

• Malesef öyle iyice içine girmeden tanıman zor.

• Bence sonradan yanlış bişey yaptığını düşünmüş olmalı ki böyle kıvırmaya çalışmış

0|0
    0|0
    • Aklıma gelmiyo değil ancak yanlış yaptığını düşünen insan neden mesaj atarki iyi geceler veya hayırlı cumalar gibisinden?

• Bana garip geldi hiç kimseye böyle mesajlar atmam belki o yüzdendir

• Doğrudur:)

• okumadım bu ne böyle

0|0
    0|0
  • Tamam ben anladi. Sen istiyor duj.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...