Bayan kuaförü olan erkek nasildir?

Bayan kuaförü biriyle konuşuyorum bana benimle ciddi düşündüğünü , evlenmek istediğini söylüyor. Telefonda her konuşmamızda seni çok seviyorum yaa falan diyo 🙊 Dün de yüzük beğenmiş bende takmadığımı söyleyince takacaksin artik boyle gezme yani yüzüksüz dedi.

Daha görüşmedik Sali günü görüşme ihtimalimiz var ama emin olamadim hani kuaforler bayanlarla iç içe ya guvenemedim sözlerine ciddiyim falan diyor 🙊🙊💁👸👫

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Eğer gözü dışarda olsaydı sana yüzük takman da ısrar etmezdi. ciddi düsündüğü belli hakkınızda hayırlısı olsun mutluluklar canım :)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

46
  • Daha hiç görüşmediniz ama yüzük bakmış ve seni çok sevdiğini söylüyor. Allahım bu yeni nesil neden böyle danone mi yaptı sizi böyle nedir

0|0
    0|0
    • Farkindaysan bende guvenemedigimi söyledim zaten :)

• Bence böyle düşünme ciddi olabilir bende kuaför de çalışan birine aşıktım eskiden ama olmadı bence pozitif düşün bayan kuaföründe çalışması engel değil ki

0|0
    0|0
    • Dükkân kendisinin galiba tam bilmiyorum ama ne biliyim iste 😏

• Benım kuafor arkadasım var. Kendıne yakışan kızı alırlar. diğerlerını kullanırlar. Senle evlensede diğerlerınden vezgeçemez. kuaforlerın doğasında var bu :)

0|0
    0|0
  • çok şanslıdır.. önüne gelene takabilir toka falan.. ama bazen o tarafada geçebiliyo nedense.. dikkat etmelidir

0|0
    0|0
  • İnan onlar sana söylediğini bu günde bir başkasına demiştir

0|0
    0|0
  • devamlı müşterisi olman için öyle diyor :)

0|0
    0|0
    • Farkettim zaten 😁 Ben saclarimi kestirecektim ona söyledim kestirme ben kesicem dedi 😂

• yaa biraz zeki olun bu işler böyle ilk sefer almaz sornakı seferler alır kım bılır kımlere bu lafı söylemiş :D

• Bilemiyorum deneyip gorcez

• hiç evli bir kuaför görmedim alayi dul,)

0|0
    0|0
  • bize göre değil sana göre nasılsı öyle davran d.

0|0
    0|0
  • Zaten geneli bayan kuaförü

0|0
    0|0
  • evlendiniz mi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...