Adam akıllı erkeklere soruyorum?

Netten 2 yıldır tanıştığınız, gerçekten güzel bulduğunuz, hatta arzu duyduğunuz, erkeklerle pek konuşmayan, öpüşme dahi yaşamamış, başarılı ve karşılıklı güveninizin olduğu bir kıza ilişki konusunda neden sıcak bakmazsınız?

0|0
641

En İyi Erkek Görüşü

• Anlattığın şartlara göre MAL olmak gerekir bunun için.

Ya da kendine güveni yoktur, beceriksiz birisidir, ciğeri beş para etmez birisi... pardon, film replikleri geldi aklıma.

Öz güven meselesi sanırım. Ayrıca başka bir ihtimal sen yedeksindir, evlidir o kişi falan filan.

0|0
    0|0
    • Ya ben onun yüreğinden emin olmasam neden güveneyim. 2 Yıldır konuşuyoruz yalanını görmedim. Oysaki 2 saat konuşupta yalanlar söylediğini görüyorsun insanların. Kişiliğinde bir sorun yok ama neden bana sıcak bakmıyor ki

• Tekrar öz güven diye cevaplayacağım. Bunun arkasında ise farklı psikolojik durumlar olabilir.
      Yüreğinden emin olamazsın kimsenin, bir bakarsın bambaşka oluvermiş kişi. Darılma fakat saflıktan bu şekilde konuşuyorsun, emin olma hakkında söylediklerin safça. psikoloji hakkında örnek istersen:
      Konuşurken, yazarken farklı gerçek dünyada farklı olabilir. İçi bambaşka dışı farklı olabilir, o yüzden dedim güven konusunda aşırıya kaçma diye. Ayrıca o sana güvenebiliyor mu? İnternetten tanıştım konuştuk şakalaştık fakat yanına gitsem beni uyutur organları mı çalar mı vb. düşünüyor da olabilir. vs. vs. İnternettten tanışılan insandan hayır mı gelir vb. vb.

• Doğru söylüyorsun teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Sanal iliski bos iliski be :( 2 sene surdu bende biri. Bulustuk gorustukte ama iste cok zor oluyo aradaki mesafe birbirini gorememwk ayni sehrde olmamak. Tartsntnda karsnsa gecip ozur dileyemiyosun en iyisi uzak durmak

0|0
    0|0
    • Dığru diyorsun oda böyle düşünüyor sanırım

• Doğru diyosun teşekkür ederim

• Istrsen ozelden yazabilrsn. Bu konuda yardmci olabilirim.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

540
  • Adam akıllı erkek olsa şu an burada değil senin yanında olurdu.

1|0
    0|0
  • O 2 senede bir yığın yalan vardır güzel buluyor arzuluyor ama iş daha ciddiye binince geri adım atıyorsa sen kendini gerçekliğe boşuna kapatmışsın netten tanıştığın birinin karakterini yüreğini nasıl test edebildin bu iş sıkıntı kolay gelsin :D

0|0
    0|0
    • Belkide dediğin gibi teşekkür ederim

• Keşke öyle olmasa da 2 senen heba olmasa rica ederim

• 2 semem heba olmadı merak etme. hayatımı ondan ibaret yaşamadım ben

• kim bakmıyor l*n söyle kırayım kemiğini :D de öyle bir kız bulma olasılığı milyonda bir ihtimal. belki de piyangonun kendisine vurma ihtimaline inanmıyordur. erkeklerle konuşmuyor ama nette tanışmışız... başında error veriyor... :D

0|0
    0|0
    • 2 yıl önce onunla tanıştığımızda erkeklerle konuşma konusunda daha rahattım yani konuşuyordum hoşuma giden biri olunca. Ama son 1 Yıldır felan gerçekten ne netten ne başka bir yerden samimiyet kurmuyorum karşı cinsle. Sence başkasıyla konuştuğumu düşünüyormudur yani

• :) sözüme güvenmiyorsa zaten bilemez hiç bir zaman

• Guvense de bilemez ki. Yalanci cok

• bır ılıskı nerede basladıysa orada bıter
    ınternetten olan tanısmalara erkekler cok sıcak bakmazlar kuşku ıle yaklasır benden baska kımlerle konusmustur kımlerle gorusmustur dıyede kendıne soru sormus olabılır.

0|0
    0|0
    • Gerçekten erkeklerle konuşmuyorum. Burdan yazanlara cevap bile vermiyorum. Ilişkimiz başlamadı ki tam anlamıyla

• bence gonul ıslerınde acele etme derım umudunu kes yarın oburgun sonra kotu nıyetle yaklasınca problem olur.

• Tamam teşekkür ederim

• bkz kızı kız olarak görmüyoruzdun çünkü kardeş gibi olmuştur 2 yılda bir kıvılcım ateşlenmemişse dahada olması pek mümkün değildür çünkü kız olduğunu belli etmen gerekir

0|0
    0|0
  • Belkide sana kendini uygun bulmuyordur yetebileceğini dusunmemiş ve uzak durmayı tercih etmiştir ya da amacı farklıdır

0|0
    0|0
  • uzaktan uzağa ilişki yaş bu yüzden sıcak bakmam.. göremiyosun elini tutamıyosun mesafeler engeller özlemler ıvırlar zıvırlar o ilişki yaşş, yaş tahtaya basmak istemiyor vatandaş

0|0
    0|0
    • Bende böyle düşünüyorum ama napabilirim sence? Gitmeyi istesende ailem buna izin vermez ve oda gelemiyor. Yoksa ikimizde istiyoruz..

• Doğru söylüyorsun şu an okuyorum. Beni beklemez hayatta. Hem bir ilişkiye yanaşmıyor zaten yani tavırları öyle. Sence ben napayım

• eğer çocuğu gerçekten seviyosan en fazla ne yapabilirsin biliyomusun, onla irtibatı koparmazsın yani konuşmaya devam edersin, 5-6 sene sonrada işi ciddiye bindirir evliliğe ikna edersin onu, anca o zaman kavuşursunuz, tabi bu birazda o çocuğa bağlı sana sadık kalabilir mi? seni seviyormu yeterince? evlenmek ister mi? bu soruların cevabını o bilir.. dediğine göre bence beklemez, sende az çok tahmin etmişsin zaten.. uzun lafın kısası, bu adamın ipiyle kuyuya inilmez, bu ilişki böyle yürümez illaki patlak verir, iki taraftan biriniz pes eder

• Tam tersine tam bu bahsettiğin özelliklere sahip bir kızla 3 4 ay nette tanışıklığımız vardı ve 6 yıl ilişkimiz sürdü. Ben evlenmek istedim o istemedi ve 4 ay önce ayrıldık.

0|0
    0|0
    • Ciddimsn? neden ayrıldınız pek

• Herşeyde bir hayır vardır. Demekki senin için en iyisi buymuş

• Bende öyle düşünüyorum ama bazen bazı şeyler unutulmuyor :)

• Sevişemeyeceği için sıcak bakmaz. Şahsen ben kulu kölesi olurum

0|0
    0|0
  • Hayatımda başkası vardır
    Yani seni kabul etmeyenin hayatında muhtemelen başkası vardır ya da kafasını karıştıran birisi vardır

0|0
    0|0
    • Onun hayatında başkası yok bunu biliyorum. Olsa benimle konuşmayacak biri çünkü

• Teşekkür ederim cümlemizin

• Rica ederim
      Dediğim gibi takıldığın yerde danışabilirsin bana
      İnşallah şüphelerin gider bir gün
      İyi bak kendine

• öyle biri varsa geydir heralde başka olmazsa olmazı yoktur hiç olmazsa şans verir bir insan :S

0|0
    0|0
  • Bak arkadaşım adam akıllı erkeklere sorarken herkesi yargılar eşit tutar gibi konuşma. beş parmağın beşi bir değil. önce bunu bil soruna gelirsek adam akıllı erkek bunu yapmaz zaten ben basit ihtimallerden bahsedeyim. senin beğenmiyordur güzelliğin güvenilirliğin onu mutlu etmeye yetmiyordur. Onun duygularına tercüman olmuyorsundur. Ya da karşında ki erkek uçkuruna düşkün bir insandır sen gibi ciddi bir insan ile uğraşmak istemiyordur bu tür kişiler daha çok elinde tutup kaybetmek vazgeçmek istemez.

0|0
    0|0
  • valla gülüm normal günde bırak konuşmayı facede bile benimle konuşan olmuyor ondan cevap veremıcem

0|0
    0|0
  • çünkü sanal ortam dan böyle çok kişi ile konuşmuştuk belki kandiroyrdur güvenilir biri olmaz vs diye

0|0
    0|0
  • ilişki konusunda derken cınsellık degıl dımı

1|0
    0|0
    • Hayır ciddi bir ilişki

• Yurtdışına gelemiyor ki. Anca ben giderim ama ailem tek başıma hayatta izin vermez

• istek yaparsan gelır canım ok

• Bakmazmıyım? O kadar konusmsuz mesela artık bakıyım yani

0|0
    0|0
  • Bu şartlara uyan bir kızı bulayım sırtımda taşırım.

0|0
    0|0
  • Yanlış kişiyi bulmuşsun canım sevmek yürek ister kaçmış yani

0|0
    0|0
  • Adı üstünde " internetten tanıştığınız "

1|0
    0|0
  • Et ete değecek arkadaş diye düşündükleri için 😆

0|0
    0|0
  • Niyet başkadır. Ya da başka biri vardır.

0|0
    0|0
  • Netten tanıştığım için.

0|0
    0|0
    • Kısmet böyle oldu, kötü bişey mi bu

• bilemiyorum ben kendim yüz yüze tanıştığım kişilere daha fazla güvenirdim sonuçta internet bu

• Muhtemelen mal falandır.

0|0
    0|0
  • ben bakarım. Benim için no problemm

0|0
    0|0
  • sıcak bakılır aptal mısın?
    sıcak bakılır ki

0|0
    0|0
  • klavyede herkes dogru herkes adam gibi adam

0|0
    0|0
    • 2 yıl az bir süre değil ve herkese güvenen emin olan birisi değilim. Hayatımda ailem dışında güvendiğim tek erkek. Demekki bir farkı var

• he he oyle klavya basinda herkez oyle

• Oha hiç yüz yüze görüştünüz mü? Realde yani

0|0
    0|0
  • Elektrik alamamıştır

0|0
    0|0
  • ben sıcak bakarımşahsen bu devırde

0|0
    0|0
  • Senlen nezaman tanışdıkta ben sıcak bakmadım

0|0
    0|0
  • Ben sıcak bakarım öyle kizlardan Hoslanirim

0|0
    0|0
  • O erkek salak olmalı gerçekten

0|0
    0|0
    • Gayet zeki birisi

• Çok zeki olduğu içindir yanlış adamlara denk geliyorsunuz ya kader mi artık nedir bilemem de iyi kızlar hep karaktersiz erkeklere denk geliyor

• var mı oyleleri?

0|0
    0|0
  • Şimdiki kızlar fena ondan heralde

0|0
    0|0
  • Ben bakarım

0|0
    0|0
  • Bakarım

0|0
    0|0
    • Bakarim demissin. Peki ya kiz cirkinse ama bu ustte yazan tum ozelliklere sahipsw ozamanda bakarmsn. Merakmdan soruyom yanls anlama.

• Sacmalama taviki sıcak bakilir

0|0
    0|0
    • Bakmıyor ama

• :D yeni moda mi :) :) :) ah zamani erkekler iste guvenmicende sevmicende kimseyi en iyisi bu.

• @Blaaaaablaaaaablaaaa simdikilerin yeni modasi :)

• Offff ya ergenler çoğaldı

0|0
    0|0
  • Nerde yasiyonuski

0|0
    0|0
  • Valla aynı şekilde benimde bir ilişkim oldu hatta o da yurtdışında yaşıyordu, Fransadaydı. Anlattıkların çok benzer geldi ama bizim gelecekteki ideallerimiz uyuşmadığı için görüşmeme kararı aldık, belki sizinde böyle bir durumunuz vardır, çocuğun sende veya kendisinde ilişkiniz için uygun görmediği birşey vardır, bu yüzdendir. Biraz konuştursaydın çocuğu öğrenirdin belki sebebini..

0|0
    1|0
    • Uzaklık sorun ve bu yüzden her iki Tarafın üzüleceğini düşünüyor, belkide korkuyor.

• E tamam, gayet makul bir sebepmiş.. Uzaklıkla alakalı vardır çekindiği birşeyler ve bu sebeple görüşmek istemeyebilir normal bir durum bence.. Senin için korkularını göze alırmı almazmı o ona kalmış artık..

• Basima geldi :/ aileye netten tanistik demek zor oluyor nasil karsilanir bilinmiyor. birde ailelern uymasi sorunu olabliyor

0|0
    0|0
    • Doğru ama önemli olan zaten karşılıklı duygular. Gerisi hal olur bence. Ama yanaşmıyor bir iliskiye

• İste hallolmuyut be guzel ablam :/ ne kdr sevsende aile konusu asmak cok yipratiyor insani

• Ben bakarım niye bakmim

0|0
    0|0
  • Netten tanıştığı için olabilir. Bu benle netten tanıştı başkasıyla da aynı tanışıp konuşmuştur zaten napcam diyebilir. Ya da gerçekte birini bulmuş artık netteki ilişki saçma geliyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Gerçek hayatta biri yok, ondan eminim.

• O kadar emin olma.

• Belki onun kendisi için fazla olduğunu düşünüyodur

0|0
    0|0
    • Hangi konuda olabilir? sonuçta ben kabulleniyorum. Böyle düşünmüyordum

• Ya erkekler garip kendisinden üstün görüyosa kompleks yapabilir

• Belkide. Bilmiyorum

• Hımm hem adam arıyorsun hem akıllı... biraz düşündürücü bir soru olmuş gerçekten...

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...