Icinizde birine karsi firtinalarin koptugu ama bunu karsi tarafa yansitmadiginiz oldu mi ve neden?

Icten ice cok hoslandiginiz ama bunu karsi tarafa belli etmediginiz zamanlar olduysa nedendir ogrenebilir miyim?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Oldu, hem de nasıl oldu tutkulu fırtınalı bir dönemdi. Ama bahsedemedim onda da vardı birşeyler ama o da bahsetmedi aramızda en yakın arkadaşım vardı bende bu hisleri kalbime gömdüm. Ama sürekli karşılaşırdık bir iki kere bana öylesine yaklaşmıştı ki kalbim çıkacaktı tabii özellikle yapıyordu hissettiyordu bende onu hiç anlamamış gibi davranıyordum mecburen. Ve inan çok acayip oluyor insan böyle birşey yaşayınca ayrıca herşeyden daha heyecanlı

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel bir kız vardı eski mahallede herkes kaşar falan diyordu ama ben aşıktım ismini bile bilmiyorum bazen ayda bazen ılda bir görsem bile kalbim çarpıyordu ama uzun zamandır görmedim çünkü taşındık ama çok güzel kızdı ya minibüste yan yana oturmuştuk bir kere sesi de harikaydı öyle kaldı işte, sarışın fıstık gibiydi be

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • içimde fırtına kopuoken karşı tarafa bunu hissetmiosa boşverecen aga

0|0
    1|0
    • Sen belli etmiyosun. Karsi taraftan bahsetmiyorum suanda.

• o hissetmediği için bende belli etmedim işte

• oldu tabıı... bazen gurur askın onune gecıyor ne yazık kı :/

0|0
    0|0
  • Evet oldu.
    Çünkü karşı Tarafın ne tepki vereceğini bilmediğim için yansıtamadım. Halada yansıtamıyorum

0|0
    0|0
  • Çekingenlikten

0|0
    0|0
  • Olmadı Galiba :)

0|0
    0|0
  • evet terk edildim ve şu an beni mutlu mesut sanıyor.. pişman olup dönecek s.. azına haberi yok.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...