Bulusma teklif etmeli miyim?

Herkese merhaba. Universiteyi yeni kazandim ve sehir ile ilgili pek bir sey bilmiyorum. Yaklasik 2 haftadir konustugum biri var ve bana sıkıldıgim zaman beni gezdirebilecegini soyledi ama ben tesekkur ederim deyip gecistirdim. Artik yazmiyor. Ben simdi ona ne yazmaliyim muhabbet ilerlesin istiyorum

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Tipik türk kızısın be :) madem istiyodun neden geçiştiriyon? şimdide ilerletmek istiyosun :):) çocukta zaten ilerketmek istemişte sen reddedince bozulmuş o yüzden yazmıyor. Gezme işi ne oldu ya falan diye mesaj at :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Muhabbet ilerlesin istiyorsan ona"teklifin hala geçerli mi?"diye mesaj at hala sana karsı ilgisi varsa bulusursunuz. belki de sen gecistirdiğin için o da öyle davranıyordur.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

110
  • Normal naber falan diye mesaj çünkü aniden teklifi hatirlatirsan cocuk ne gozle bakar bilemem. Universitede cesit cesit insan var belki seviyordur belki kullanmak istiyordur

0|0
    0|0
  • Şehirde merak ettiğin bir yeri sorabilirsin konu ilerleyince bunaldığını vs dile getirirsen yeniden teklif edecektir.

0|0
    0|0
  • Hayir tabiiki yazma. Bilmedigin bir sehirde iyi tanımadığın insanlarla bilmedigin yerlere gitme.

0|0
    0|0
  • Belli ki hoşlanıyorsun tabi o da senden ilk olarak selam, Naber, nasılsın v. s mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
  • Bence eee hani gezdircektin sözünden dönüyomusun gibi bişi diyebilrsin.)

0|0
    0|0
  • tehlıkelı seyler bunlar tanımadıklarına pek guvenme derım

0|0
    0|0
  • tipik türk kzı ben olsam seni bidaha sklemezdim buluşma istersende amacım seni gezdirmek olmazdı

0|0
    0|0
    • Sizin beyninuz anca ona yeter zaten.

• Konusmaya deger olmayanla konusursan cok sey kaybedersin.

• taam konşmum seninle ozaman

• hangi şehire gidiyosun?

0|0
    0|0
  • O etsin

0|0
    0|0
  • Hayatının hatasını yaparsın

0|0
    0|0
  • Et ya nolacak

0|0